Hlavná stránka  >  Bruno Banani Made toaletná voda pre ženy 60 ml Tester

Bruno Banani Made toaletná voda pre ženy 60 ml Tester

Dočasne nedostupné
Bruno Banani Made toaletná voda pre ženy 60 ml Tester
Kód:
73811
EAN:
0737052386089
hmotnosť:
0.350
Výrobca:
Bruno Banani
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2011

Vtipná, drzá, očarujúce a sexy - taká je vôňa Made For Women od značky Bruno Banani.Pre dievčatá a ženy vo veku od 16 do 29 rokov, ktoré milujú flirt a zábavu. Vôňa podčiarkuje ich jedinečnosť, odhodlanie a sex-appeal.

Made for Women je veľmi ovocná vôňa vytvorená pre ženu, ktorá má prístup k sexi mužom... Predstavuje šarm, jemnosť a rafinovanosť. Ku každej veľkosti vôňa náleží darček v podobe štýlového náramku s logom bruno banani.

Zloženie vône:
HLAVA: Ostružina, Zelený čaj
SRDCE: Fialka, broskyňa, Kosatec, slnečné akord
ZÁKLAD: malina, tóny Ambry, vodný akord

Ostružina (Rubus) je veľmi veľký rod známych rastlín z čeľade ružovité. Ich plody sú známe ako Černice a Maliny, ktoré sú z botanického hľadiska kôstkovičky. Ostružiny tiež majú často tŕne.

Nápoj zvaný Zelený čaj je?pravým? čajom, ktorý pri svojom spracovaní prešiel minimálne oxidáciou. Zelený čaj je populárny v Číne, Taiwane, Hong Kongu, Japonsku, Kórei a na Strednom Východe. Relatívne nedávno sa tiež viac rozšíril na Západe, kde je tradičnejšie konzumovaný čaj čierny.

Vylúhovanie fialkových silíc je obtiažne a nesmierne nákladné, pretože z jedného celého akra drobných kvietkov pestovaných v chladnom tieni Olivovníkov a Citrusových stromov južného Francúzska sa získa len pár voňavých kvapiek. Aromatické preparáty umožní, aby sa z tejto krásnej vône tešili všetci.

Broskyňa je druh ovocia zo skupiny kôstkovice, ktorý rastie na strome broskyňa obyčajná. Ide o mäkký plod tvorený kôstkou, ktorá je uprostred. Okolo nej sa nachádza sladká dužina približne oranžovej farby obsahujúce vysoký podiel vody. Ohraničená je jedlou šupkou, ktorá má ružovkastú až červenkastú farbu, ak je plod zrelý.

Patrí k neveľkému počtu rastlín, ktorých kvety sa môžu pochváliť všetkými farbami dúhy. Práve tu ostatne môžeme hľadať pôvod ich latinského názvu: meno Iris totiž pôvodne patrilo antickej bohyni dúhy. A práve pre neuveriteľné bohatstvo farieb? ktoré siaha od bielej a krémovej cez citrónovo žltú, teplú oranžovohnedú a všetky odtiene fialovej až po tmavo modrú? sa Kosatce teší takej obľube.

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ