Hlavná stránka  >  Bvlgari Omnia Paraiba toaletná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, vialka

Bvlgari Omnia Paraiba toaletná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, vialka

Dočasne nedostupné
Bvlgari Omnia Paraiba toaletná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, vialka
Kód:
95959
EAN:
783320516009
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy uvedená na trh v októbri v roku 2016.

Iskrivá, povzbudivá a očarujúca vôňa, ktorá prebudí všetky Vaše zmysly.Paraiba turmalín, nazvaný aj Diva Assoluta, je považovaný za dokonalý talizman spevákov, pretože sa mu pripisuje schopnosť chrániť a posilňovať hlasivky.Jeho výnimočné zmyslové kvality z neho robia aj kameň intuície, komunikácie, písomného a hovorového prejavu.Vyžaruje z neho istá forma vesmírnej ženskosti, je synonymom životnej radosti a harmónie.Jeho symbolika sa prenáša vo forme jedinečného pocitu aj do vône Omnia Paraiba. 

Fascinácia vyzývavou spiacou krásou turmalínu sa stala inšpiráciou pre Bvlgari počas niekoľkých významných akcií. Šťavnaté turmalíny sa objavili v inej výbornej kolekcii Diva pripomínajúc záhradu zaliatu slnkom na brehu Stredozemného mora. 

Flakón vône Omnia Paraiba je koncentráciou línií a symbolov, prepletený ako sofistikovaná džungľa.Pre Bvlgari je čas od obdobia antiky až po 21. storočia formovaný v slučkách.Ako Simonyi prstenec, symbol Nekonečna, ktorý inšpiroval design kolekcie Omnia.

Od prvých tónov vo vôni Omnia Paraiba tancujú všetky tváre Brazílie.Neobvykle moderná voňavá zmes zachytáva divokú esenciu tropickej flóry.Tak ako Burle Marx, objaviteľ konceptu planét garden vo svojej laboratórnom sade Guaratiba, Alberto Morillas vycestoval do Brazílie, kde more, pláž a les formujú neoddeliteľnú trilógiu, aby do seba nasal jej farby a pocity.

Edita Vilkeviciute je dokonalou tvárou a múzou vône Omnia Paraiba.Očarujúca litovská modelka vyjadruje charakter vône svojou citlivou a zmyselnou krásou.Pôvab jej tváre a tela oslnil mnohých módnych návrhárov, zatiaľ čo fotografi na nej obdivujú najviac jej prirodzenú krásu.Pevná súčasť sveta luxusu a módy má všetky predpoklady zaradiť sa medzi ikony modelingu.V kampani k vôni Omnia Paraiba sa Edita Vilkeviciute objavuje v podobe odhodlanej, neviazanej a bezstarostnej ženy vyjadrujúcej svieži a živý charakter predstavovaného voňavého skvostu. Náznaky slnečných lúčov, modrého mora a bohatej vegetácie evokujú exotickú flóru Brazílie, pričom slúžia ako ideálne pozadie pre nový odtieň ženskosti, radostné a nekonečne žiarivé.Čistá a zvodná, zmyselná a elegantná.

parametre
VýrobcaCarte Blanche Greetings Ltd.
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ