Hlavná stránka  >  Dom a bývanie  >  Zdravý životný štýl  >  Vykurovadlá a príslušenstvo
Ponúkame iba tovar skladom

Vykuřování je jednou z nejstarších forem aromaterapie a hraje důležitou roli ve všech kulturách napříč světem. Ponořte se do smyslného světa vůně naplněného magií a odhalte tajemství působení směsi bylin a vykuřovadel.

:
Značka
Stav
Výrobca
Radiť podľa
Cena
Cenový limit
Počet
Lapač snov s pierkami biely 35 cmLapač snov s pierkami biely 35 cm
- s pierkami - biely - 35 cm - 1 kusLapač snov zavesujú indiáni voľne do miestnosti alebo priamo za hlavu spiaceho. Podľa starej legendy severoamerických indiánov sa zlé sny zachytia v sieti lapača a ráno ich prvý ranný lúč spáli. Zatiaľ čo tie dobré nechá skĺznuť po pierku späť do duše spiaceho.
2.24 EUR
Skladom
Počet
minus
minus
ks
ks
Lapač snov s pierkami biely 45 cmLapač snov s pierkami biely 45 cm
- s pierkami - biely - 45 cm - 1 kusLapač snov zavesujú indiáni voľne do miestnosti alebo priamo za hlavu spiaceho. Podľa starej legendy severoamerických indiánov sa zlé sny zachytia v sieti lapača a ráno ich prvý ranný lúč spáli. Zatiaľ čo tie dobré nechá skĺznuť po pierku späť do duše spiaceho.
2.44 EUR
Skladom
Počet
minus
minus
ks
ks
Lapač snov s pierkami biely 62 cmLapač snov s pierkami biely 62 cm
Lapač snov zavesujú indiáni voľne do miestnosti alebo priamo za hlavu spiaceho. Podľa starej legendy severoamerických indiánov sa zlé sny zachytia v sieti lapača a ráno ich prvý ranný lúč spáli. Zatiaľ čo tie dobré nechá skĺznuť po pierku späť do duše spiaceho.Pre indiánov sú sny veľmi dôležité, pre
7.39 EUR
Skladom
Počet
minus
minus
ks
ks
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ