Hlavná stránka  >  Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza roll-on toaletná voda pre ženy 8 ml

Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza roll-on toaletná voda pre ženy 8 ml

Dočasne nedostupné
Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza roll-on toaletná voda pre ženy 8 ml
Kód:
90499
EAN:
8034097958724
hmotnosť:
0.180
Výrobca:
Salvatore Ferragamo
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2014.

Elegancia bola a je jedným z najcharakteristickejších znakov módneho domu Salvatore Ferragamo. Svetovo preslávená značka pôvodom z talianskej Florencie sa vyznačuje dokonalým vkusom, kultivovanosťou, eleganciou a pôvabom. Potvrdzuje to aj v koncepte luxusná vôňa.Signorina Eleganza, ktorá je oslavou ženského pôvabu a zvodnosti.

Svetovo úspešná modelka Anja Rubik je tu predstavená čoby kultový kráska, ktorá interpretuje nový príbeh fascinujúce zvodnosti. Nádherná a zmyselná žena je stelesnením nadčasovej elegancie a sofistikovanosti značky Salvatore Ferragamo.Umelecké spracovanie kampane je dielom renomovaného talianskeho fotografa Maria Sorrentiho a verne odráža podstatu samotnej koncepcie kultivovane zvodnej vône Signorina Eleganza.

Úvod sa nesie v znamení osviežujúcich tónov Grapefruitu a Hrušky. Mandľový prášok a zlatisté lístky Osmanthu vyčarujú jemnú a pritom intenzívne tóninu SRDCE s dotykom luxusu. Základom potom prežaruje zmyselný akord Pačuli a bielej kože, ktorý nás sprevádza po celý deň.

Zloženie vône:
HLAVA: grapefruit, Hruška
SRDCE: mandľový prášok, Osmanthus
ZÁKLAD: Pačuli, biela koža

Signorina Eleganza v béžovom odtieni evokuje nežný a pritom rafinovaný dojem. Logo Eleganza v podobe zlatého reliéfe podtrhuje dojem absolútnej dokonalosti. Veľkoleposť vizuálneho poňatie vychádza zo zlatého dna flakónu ozdobeného rytým reliéfnym logom a prispieva k nemu aj ikonická mašle Vara poňatá tentoraz v dvoch odtieňoch béžovej.

Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza roll-on parfémová voda pre ženy 8 ml

parametre
VýrobcaSalvatore Ferragamo Italy
Balenie1
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ