Hlavná stránka  >  Hugo Boss Boss Bottled Unlimited toaletná voda pre mužov 100 ml

Hugo Boss Boss Bottled Unlimited toaletná voda pre mužov 100 ml

Dočasne nedostupné
Hugo Boss Boss Bottled Unlimited toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód:
80618
EAN:
737052766812
hmotnosť:
0.440
Výrobca:
Hugo Boss
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Chyprová svieža vôňa uvedená na trh v roku 2014

pre mužov, ktorí slávi úspech za hranicami možností

Nová limitovaná edícia energizujúci pánskej vône Boss Bottled Unlimited bola inšpirovaná mužom, ktorý neochvejne mieri k svojim métam, akokoľvek vyzerajú na prvý pohľad neprijateľne. Od mája 2014 je po obmedzenú dobu k dispozícii vôňa zosobňujúci vytrvalosť vedúce k úspechu v kombinácii s prívalom energie a adrenalínu. Oslávte tohtoročné leto s neopakovateľnou a vzrušujúce kompozíciou Boss Bottled Unlimited.

Boss Bottled Unlimited obsahuje starostlivo vybrané ingrediencie vytvárajúce spoločne moderne klasickú pánsku vôňu s povzbudzujúce sviežosťou, bohatú dávkou energie a aromatickou mužnosťou, ktoré dohromady zvyšujú motiváciu toho, kto si ju zvolia za svoju.

Boss Bottled Unlimited inšpirovanú sýtymi zelenými nótami tvorí výrazná kombinácia osviežujúci mäty a cistu (skalné ruže) spolu so šťavnatým ananásom a mužne drevitým akordom. Unikátny ingrediencie vytvárajú dohromady sviežo aromatickú vôňu zdôrazňujúce nekompromisný ťah na bránku moderného muža Boss.

HLAVA - okamžité osvieženie.Výrazný úvod tvorí energizujúci mäta - typická ingrediencie športovo ladených pánskych vôní - majúce pozitívny vplyv na SRDCE i myseľ. SRDCE - uspokojenie z úspechu. Šťavnatý ananás čoby symbol úspešných výprav aj bohatstvo pripomína sladký pocit odmeny, aký sa dostavuje bezprostredne po dosiahnutí vytúženej méty, a zároveň je aj motiváciou k vyšším cieľom pre budúcnosť. ZÁKLAD - Húževnatý pohon pre úspech bez limitu. Vytrvalému cistu sa darí aj v tých najdrsnejších prírodných podmienkach, kde často vyrastá len z kamenisté pôdy a na priamych slnečných lúčoch. Práve on má pripomínať, že úspech je možné dosiahnuť aj za tých najnáročnejších okolností. Spolu so silným, aromaticky suchším akordom vzácnych drevín vyžarujú rýdze mužskej sebavedomie.

Zloženie vône:
HLAVA: mäta
SRDCE: ananás
ZÁKLAD: vzácne dreviny, cist

Hugo Boss Bottled Unlimited EdT 100 ml Tester pánska toaletná voda

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre mužov
typ produktuChyprové (tiež cyprusové) typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ