Hlavná stránka  >  Laura Biagiotti Laura toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Laura Biagiotti Laura toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Dočasne nedostupné
Laura Biagiotti Laura toaletná voda pre ženy 75 ml Tester
Kód:
73603
EAN:
hmotnosť:
0.180
Výrobca:
Laura Biagiotti
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 1990
trblietavá a jasná vôňa čistého jazera

Pre ženu jemnú, nežnú s romantickou dušou.

Parfumy Laura Biagiotti Laura sú čisté, pokojné a tiché. Flakón tejto vône je zhmotnenou kvapkou krištálovej vody so žiarivo modrým drahokamom na vrchole. Duša ženy vyžaruje z veľkej hĺbky jej bytosti hovorí Laura Biagiotti a je tým, čo jej dáva nedefinovateľnou auru a kúzlo, ktorá je snáď jej najdrahocennejší hodnotou, po ktorej musí túžiť každý.

 

Laura Biagiotti sa narodila v Ríme a tam tiež vyštudovala literatúru a chcela Ševela stáť archeologičkou. Osud však chcel inak, Laura Biagiotti totiž doma pomáhala matke s jej krajčírskym podnikom a zaujalo ju to natoľko, že v roku 1972 skúsila zorganizovať svoju prvú prehliadku. Mala úspech au módy už zostala. Dnes je Laura Biagiotti jedna z najväčších módnych spoločností v Taliansku a vyrába nielen odevy, ale tiež obuv, kabelky, doplnky a samozrejme luxusné Parfumy.Laura Biagiotti ponúka veľa ľahkých, sviežich vôní vhodných nielen do talianskeho leta, ale aj elegantnejšie, výraznejšie kompozície, ktoré sa hodia na večierky a iné


Zloženie vône:
HLAVA: Bergamot, broskyňa, ružové drevo, Slivka
SRDCE: jazmín, Konvalinka, cyklámen, orchidea, ruža
ZÁKLAD: santalové drevo, cédrové drevo, pižmo-mošus

Bergamot: Subtropický strom s aromatickými plodmi. Bergamot je základom chute a vône Earl Grey.Bergamot (latinsky Citrus Bergamia) je vždyzelený subtropický strom dorastajúci výšky v rozmedzí 4 - 5 metrov a nachádza sa hlavne v Stredomorí. Pestuje sa kvôli jeho veľmi aromatickým plodom. Tie majú hruškovitý tvar svetlo žltej farby (sú veľa podobné Citrónu), z ktorých sa získava aromatická silica na výrobu rôznych olejov, kozmetických prípravkov, Parfumov atď.

Broskyňa je druh ovocia zo skupiny kôstkovice, ktorý rastie na strome broskyňa obyčajná. Ide o mäkký plod tvorený kôstkou, ktorá je uprostred. Okolo nej sa nachádza sladká dužina približne oranžovej farby obsahujúce vysoký podiel vody. Ohraničená je jedlou šupkou, ktorá má ružovkastú až červenkastú farbu, ak je plod zrelý.

Silice: je destilovaná z dreva tropického stromu Aniba Roseadora (ružové drevo) rastúceho v Brazílii. Esenciálny olej z ružového dreva harmonizuje psychiku a zmierňuje bolesti hlavy.

Slivka: Slivka alebo Slivka domáca (Prunus domestica) je známy strom z rodu Slivka (Prunus) a čeľade ružovitých. Plodom slivky slivky je Slivka. Je to kôstkovice modrej až fialovej farby, mierne sladkastej chuti. Plody sa konzumujú surové, konzervované mrazením alebo zavárané, vyrábajú sa z nich lekvár, plní sa nimi ovocné knedle, buchty aj koláče, sušia sa alebo sa z nich destiláciou vyrába slivovice.

 

Jazmín: Nežné, biele kvety, z ktorých sa získava jeden z najdôležitejších éterických olejov. Aj to najmenšie množstvo tohto silne voňajúceho oleja dodá jemným vôňam hladkosť a energiu, vlastnosti, ktoré sú pre nich navýsosť významné. Jedna libra jazmínového výťažku stojí - v závislosti na trhu - niekoľko tisíc dolárov. Jazmín sa pestuje vo Francúzsku a existuje ho na 200 druhov, jeho skutočnú kolískou sú Egypt, Alžírsko a Taliansko. Jazmínové kvety sa zbierajú ručne a pred svitaním, inak totiž stratí až 20% svojej vône. K výrobe 2 libier oleja je potrebných 12 000 libier týchto pôvabných belostných kvietkov.

Konvalinka: Odér veľmi vonných zvončekovitých bielych kvietkov už odpradávna okúzľuje tvorcov vôní mnohých krajín. Jedinečná aróma je prenikavé a drevnaté, však sladké. Konvalinka voňavá (Convallaria majalis) je vytrvalá jedovatá rastlina z čeľade listnatcovité (Ruscaceae). Staršie taxonomické systémy ju často radili do čeľade konvalinkovité (Convallariaceae), popr. ľaliovité v širšej poňatí (Liliaceae s.l.). Je rozšírená po celej Európe okrem najsevernejších a najjužnejších oblastí, v Malej Ázii a zodpovedajúcich oblastiach Ázie až po Čínu a Japonsko a v Severnej Amerike. Ako okrasná rastlina sa pestuje aj hocikde mimo tieto oblasti.

Vstavačovité (Orchidey, Orchidaceae Juss.) Je čeľaď jednoklíčnolistových rastlín z rádu vstavačotvaré (Orchidales). Niektoré systémy radí čeľaď Orchidaceae do poriadku Chřestotvaré (Asparagales). Ich názov pochádza z gréckeho slova Orchis, ktoré v preklade znamená semenník - podľa tvaru podzemných hľúz rodu vstavač (Orchis). Tieto rastliny sú zvlášť cenené pre svoje krásne kvety všetkých odtieňov i farieb. Z tropických plodín sem patrí ale aj hospodársky významné vanilka (Vanilla).

Ruže (Rosa) je rod kríkovitých rastlín s viac ako 100 druhmi, ktoré sa vyskytujú v prírode, všetky z severnej pologule a predovšetkým z mierneho pásma. Sú to väčšinou kríky alebo popínavé rastliny, niekedy tiež plazivé. Dosahujú dĺžky 2-5 metrov, zriedka však až 20 metrov. Ruža sa veľmi často a vo veľkom počte pestujú, najmä ako okrasné rastliny.

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
Balenie1
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ