Hlavná stránka  >  Paco Rabanne Olympea parfumovaná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, fľaštička

Paco Rabanne Olympea parfumovaná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, fľaštička

Dočasne nedostupné
Paco Rabanne Olympea parfumovaná voda pre ženy 1,5 ml s rozprašovačom, fľaštička
Kód:
90129
EAN:
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Paco Rabanne
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Orientálna kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2015

rok 2015 je pre Paco Rabanne tým správnym časom, aby prišiel s novým príbehom. Čo ak je fantázia ženy byť tou jedinou? Táúplne jedinečná, vyvolená nad všetky ženy, tá, ktorá svojou obrovskou odvahou a úspechom prekoná obyčajných smrteľníkov? Táto žena si nemusí vyberať medzi krásou a inteligenciou, čo ju robí jedinečnou. Pre túto ženu je jej sláva úplne prirodzená.

S Olympea píše Paco Rabanne novú kapitolu. Mimoriadne ženský. Paco Rabanne zostáva verný svojim hodnotám a provokuje ducha dneška. Paco Rabanne predstavuje jedinečnosť a zmyselnosť, ktorej nikto a nič neodolá. Olympea je moderná Kleopatra, kráľovná kráľovien, žena víťazstva, absolútna ikona. obdarená svojou mocou si vyberie svojho hrdinu na schodoch Olympu. Polobohyňa, žena nad všetky ženy. Božsky ženská.

Flakón vytvoril Marc Ange, dizajnér z Ríma. Jeho diela sa pohybujú medzi reálnym a imaginárnym svetom.Symetria a geometria fľaše stelesňujú hrdosť, jej proporcie a krivky prinášajú jemnosť a ženskosť.Krídla víťazstva dopĺňajú charakter ženy Olympea: ženský výraz triumfu a slávy, ktorý sa odráža v svetloružových, čisto bielych a ružovo-zlatých tónoch.

parametre
VýrobcaPuig
Balenie1
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuOrientálne typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ