Hlavná stránka  >  Valentino Rock n Rose toaletná voda pre ženy 90 ml

Valentino Rock n Rose toaletná voda pre ženy 90 ml

Dočasne nedostupné
Valentino Rock n Rose toaletná voda pre ženy 90 ml
Kód:
52985
EAN:
737052129112
hmotnosť:
0.190
Výrobca:
Valentino
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis
KVĚTINOVO - OVOCNÁ uvedena na trh v roce 2008silná, přitažlivá, energická
pre ženiem: svůdnou, mladouZtělesňuje všetko, čím túži modernej žena byť.
Rock´n Rose mieria k svůdným mladým dívkám a ženám, jejichž vrodený zmysel pre kontrasty oslavuje. Valentino má za sebou dlhoročnou spolupráci s rockovými hviezdami, ktoré obdařil zářivým třpytem ich """"příbuzenstva"""" z vysokej nočný oblohy. Inspirací pre jeho módna kreace sú magická elegancia s dotekem romantiky a nekonečný oceán fantázia. Teraz prichádza Valentino s vôňou, ktorá ztělesňuje všetko, čím túži modernej žena byť.Každý z tónů Rock´n Rose představuje časť osobnosti rockové princezny. Predný svetový odborník na vôňa Will Andrew hovorí: """"Chtěli sme vytvoriť splynutie akordov, ktoré samostatne i dovedna charakterizují mnohovrstevnatou dušu rockové princezny, jíž chcel Valentino svojou novú vôňou osláviť. Naša kompozícia sa skladá zo sladkých, svůdných a pižmových tónů, ktoré naraz vytvárajú obraz temperamentný mladé ženy, o níž Valentino zje.""""
zloženie vôňa:HLAVA: Bergamot, zelené tóny, čierny rybízSRDCE: Gardénie, Konvalinka, pomerančové kvety, růžeZÁKLAD: vanilka, heliotróp, Kosatec
subtropický strom s aromatickými plodmi. Bergamot je ZÁKLADem chute a vôňa Earl Grey.Bergamot (po latinsky Citrus Bergamia) je stálezelený subtropický strom dorastajúci výšky v rozmedzie 4 - 5 metrov a nachádza sa hlavne vo Středomoří. Pestuje sa kvôli jeho velice aromatickým plodům. Ty majú hruškovitý tvar svetle žluté farby (sú milo podobné Citrónu), zo ktorých sa získava aromatická silica pre výrobu rôznych olejov, kosmetických přípravků, parfémů atď .
Čierne ríbezle (Ribes nigrum) je ovocný ker, ktorý rodí malé jedlé bobuľa s významně vysokým obsahom vitaminu c. Je klasifikován v rodu Ribes (ríbezle) a řazen do čeľadi srstkovité (Grossulariaceae).
Biely kvet s ťažkú a silnou sladkou vôňou. Gardénie bola obľúbenú dekorácií dievčenských vlasů, ale aj páni sa jimi zdobili. Vkládali si kvety do gombíkových dierok. I teraz je priveľa populárny pre svojej nádherne voňavé kvety podobné růžím. Tieto kvety majú bielu farbu a sú pre pěstitele niečo akoby odmenou za správnej pestovanie. Nie je totiž príliš jednoduchej nanútiť gardénii, aby pravidelne kvitla.
Odér velice vonných zvonečkovitých bielych kvítků už odpradávna okouzluje tvorca vôňou mnoha krajín. Jedinečné aróma je pronikavé a dřevnaté, ničmenej sladkej. Konvalinka vonná (Convallaria majalis) je vytrvalá jedovatá rastlina z čeľadi listnatcovité (Ruscaceae). Starší taxonomické systémami ju často řadily do čeľadi konvalinkovité (Convallariaceae), popř. ľaliovité v širšie pojatie (Liliaceae s.l.). Je rozšířena po celé Európe vyjma nejsevernějších a nejjižnějších oblasťou, v Malé Asii a odpovídajících oblastiach Ázia až po Čínu a Japonsko a v severný Amerike. Akoby okrasná rastlina sa pestuje i hockde okrem tieto oblasti.
Klasická vôňa pomerančového květu bola objavená v Číne arabskými obchodníkmi a bola považována za symbol plodnosti v manželstvo. Ker rastie vo slunečných klimatech Floridy, Kalifornia, Sicílie a Španělska a výtažok z něžných kvetov sa vyznačuje najmä plnú lahodnou notou.
Ruža (rosa) je rod keřovitých rastlín s vyše 100 druhy, ktoré sa vyskytujú v prírode, všetky z severný pologuľa a predovšetkým z mierneho pása. Sú to väčšinou keře lebo popínavé rastliny, niekedy tiež plazivé. Dosahujú dľžky 2 - 5 metrov, zriedka veď až 20 metrov. Ruža sa častuško a vo veľkom počte pestujú, najmä akoby okrasné rastliny.
parametre
VýrobcaPuig
určeniePre ženy
balenie1
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ