Hlavná stránka  >  Versace Eros toaletná voda 1 ml, s rozprašovačom vialka

Versace Eros toaletná voda 1 ml, s rozprašovačom vialka

Dočasne nedostupné
Versace Eros toaletná voda 1 ml, s rozprašovačom vialka
Kód:
76665
EAN:
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Versace
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Fougerovo - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2012
Versace Eros Extravagantné zvodcu.


Láska, vášeň, krása a túžba - to sú kľúčové prvky novej pánskej vône Versace. Dokonalosť mužského tela prepojená s odkazmi k antickej mytológii a klasickému sochárstvo reprezentujú charakteristické prvky štýlu Versace už od jeho samotných počiatkov.
Eros čoby boh lásky s kúzelným lukom a šípmi, ktoré nikdy neminú svoj cieľ, má moc nad ľuďmi a ich srdcu. Versace Eros je novou vôňou pre silného, vášnivého a sebavedomého moderného muža.

Jedinečná a zmyselná aura okolo vášho tela vydychuje upokojujúco mužné arómu. Práve také sú hlavné tóny piesne lásky, ktorú rozohráva triumfujúcej a extravagantné zvodcu Eros. Žiarivý úvod obstaráva intenzívne a chvejivo priezračná sviežosť kombinujúci mätu, kôru talianskych citrónov a zelené jablko. Návykovú zmyselnosť orientálno ladeného SRDCE obstarávajú fazuľky Tonka, Ambra, kvety Pelargónie a vanilka. Pikantné mužnú nótu symbolizuje prítomnosť vzácnych drevín, ako sú cédre z pohoria Atlas az Virgínia, doplnené vetiverom a dubovým machom, ktoré umocňujú dojem intenzity a sily.
Flakón Eros zaujme na prvý pohľad tyrkysovou farbou v mužne sýtom odtieni evokujúcim hladinu Stredozemného mora pableskující vo slnku. Nájdeme v ňom ale aj odkaz na antické umenie a kultúru adaptované do moderného štýlu.

Zloženie vône:

parametre
VýrobcaEuroitalia srl
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre mužov
typ produktuDřevité typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ