Hlavná stránka  >  Bvlgari Aqva Amara toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek

Bvlgari Aqva Amara toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek

Dočasne nedostupné
Bvlgari Aqva Amara toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek
Kód:
98714
EAN:
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Citrusová vôňa uvedená na trh v roku 2014
Nový vzácny vonný klenot inšpirovaný svetom okolo Stredozemného mora. Hlavnou postavou kampane je muž čoby antický hrdina stelesňujúce odvahu človeka tvárou v tvár morskému živlu. Jeho telo sa oddáva chladivým vlnám, aby sa vynorilo osviežené, silnejší a s mladistvým elánom. Muž Bvlgari je tu vo svojom živle a my doslova cítime odveké puto medzi človekom a prírodou.

Originálne a priekopnícky projekt značky Bvlgari - pánska vôňa Aqva Amara - má potenciál osloviť nielen muža, ale vďaka svojej atraktívnosti bude vítaným spestrením aj pre odvážne ženy. Jej autorom je opäť majster Parfumér Jacques Cavallier, ktorý stál pri zrode pôvodnej Aqva Pour Homme.

Amaro znamená v taliančine horký. V prípade Aqva Amara sa jedná o jemne horký tón Neroli, ktorého neprehliadnuteľný odtieň i vôňa premieňajú plody tuniského citrusovníkov v mimoriadne cenený poklad. Ostatne ako taký ho brali už starí Gréci a Rimania v časoch Antiky.

Farba a textúra medi sa stali inšpiráciou aj pre umelecké poňatie dizajnu flakónu Aqva Amara typického svojím unikátnym tvarom odvodeným od vodou ohlazeného obliaka na stredomorské pláži. Flakón si ako magické zrkadlo pohráva so svetlom a zároveň vzdáva hold medi, ktorá je jedným z kľúčových prvkov nachádzajúcich sa vo vulkanicky aktívnej časti Stredomoria.

citrusové tóny
Úvod je zasvätený maximálnemu osvieženie, ktoré obstaráva sicílska mandarínka spolu s tuniským Neroli - horkým pomarančom. Mandarinka prepožičiava kompozíciu kvetinový nádych aj jemne pikantný horkú stopu umocnenú prítomnosťou Neroli s dotykom sympatické elegancie.

Iskrivý prúd vody
Srdcom Aqva Amara prúdi bohatý vodný akord, ktorý bol pôvodne vytvorený pre pôvodné Aqva Pour Homme. Tentoraz je však povýšený o šumivý jarnej tón dopřávající celej kompozícii na mladistvom vyznenie.

bujnej vibrácie
V základe dominuje indonézske Pačuli najčistejšie odrody obohatené nótou Kadidla. Práve ich spojenie dodáva Aqva Amara na hĺbke, bez toho, aby stratila čokoľvek zo svojej trblietavé sviežosti.

Zloženie vône:
HLAVA: mandarínka, Neroli, pomaranč
SRDCE: vodný akord
ZÁKLAD: kadidlo, Pačuli

Bvlgari Aqva Amara EdT 1 ml pánska toaletná voda, odstrek

parametre
VýrobcaCarte Blanche Greetings Ltd.
Balenie1
Druhtoaletní voda
typ produktuDřevité typy
určeniePre mužov


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ