Hlavná stránka  >  Bvlgari Aqva Divina toaletná voda pre ženy 1 ml odstrek

Bvlgari Aqva Divina toaletná voda pre ženy 1 ml odstrek

Dočasne nedostupné
Bvlgari Aqva Divina toaletná voda pre ženy 1 ml odstrek
Kód:
98715
EAN:
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2015
koncentrácia neprekonateľné krásy

Bvlgari odhaľuje dámsku novinku Aqva Divina, klenot zrodený zo zázrakov Stredozemného mora. Z krajiny svetla a vôní, kde sa nádherné ovocné sady zvažujú na pobreží, do centra Gaii, matky Zeme. V tomto svete sa prostredníctvom tisícov bohýň rozvinula ženskosť. Je to kolíska, ktorú si rímsky klenotník zvolil pre vôňu Aqva Divina: hlboké putovanie k dávnym gréckym a rímskym koreňom, k vyznávačom krásy a zmyselnosti. 

V neustálej hre odrazov voňavé a estetické prvky navzájom dopĺňajú: vzácne kamene a vôňa sa stávajú modernými talizmany, ktoré stimulujú pamäť ako odtlačok zanechaný na pokožke.Stelesňujúca harmóniu prírodných pokladov, ako Venuša pri prvom rozvidnení sveta, odhaľuje sa Aqva Divina ako perla z lastúry.
Tvárou Parfumu je módne model Magdalena Frackowiak.Vôňa je k dispozícii ako 25, 40 a 60 ml Eau de Parfum.

Krása Venuša - zdroj inšpirácie

Venuša, Afrodita Grékov, sa zrodila z lásky Gaie - Zeme a Uranus - nebies, domova Bohov. Pôvodne bola kozmickú bohyňou plodnosti, neskôr sa stala bohyňou lásky a milenkou Adonisa. V imaginárnym múzeu, ktoré značka Bvlgari vytvorila pri príležitosti osláv svojho 130. výročia, sa triumfálne Venuša objavuje znova. V roku 1485 vo svojej dielni vo Florencii Sandro Botticelli, pôvodom zlatník, vôbec netušil, že dosiahol revolúciu vo vyobrazení ženskosti. V tej dobe intelektuálov čítajúce diela dávnych spisovateľov najviac zaujala práve postava Venuše. Botticelli ju zobrazil ako večný symbol ženskej krásy. Rovnaký teraz interpretuje Aqva Divina. Postavená pod spŕškou magnólií stelesňuje dokonalý pôvab a harmóniu. Má rozviate blond vlasy, pružný driek, zaoblené boky, jemné nôžky a oči prezrádzajúce nekonečnú nehu, ktoré ju vynášajú na piedestál renesančný krásy.

Venuša v očiach Bvlgari

Okúzlená krásou, ktorú prebudil Botticelli, značka Bvlgari teraz predstavuje voňavú interpretáciu jeho archetypu ženskosti. Od esencia po flakón, Aqva Divina je Koncentrátom neporovnateľné krásy a žiarivosti. Je to Venuša, ktorá patrí k vode, rovnako ako pobrežie odrážajúce svetlo a slnko: more a matka Zeme v tesnom objatí. Zdroj fyzického potešenie, plodnosti a najvyššie zmyselnosti.

Pri neustálom pátraní po dokonalom luxuse Bvlgari spolupracuje s najznámejšími nosy sveta, ktoré neúnavne vyhľadávajú vzácne prvky prírody a obracajú sa na pokrokové technológie, aby svoje diela obohatili o nové aspekty a verne zachytili podstatu každej zložky. Majster Parfumér Alberto Morillas vytvoril toaletnú vodu s pozoruhodným podpisom, pre ktorý siahol do svojich spomienok z detstva stráveného na brehoch Stredozemného mora.

Nové Venušu, opäť zrodené zo srdca stredomorských vĺn, venoval vôňu slaného kvetu - vôňu evokujúce slnkom pobozkanú pokožku ženy vyvíjajúci sa zo slanej morskej vody. Jej nahá pokožka vyžaruje zmyselnú vôňu naplnenou zložkami, ktoré sú oslavou more, slnko a leta.

HLAVA: Slaný bergamot - ružový zázvor.Ako trblietavá Vlna sviežosti vaňou z Bergamotu akvatických citrusové tóny, na ktoré dopadajú odrazy ružového zázvoru, blyskáč ako vodná hladina pod slnkom. Žiarivá a korenistá energie pošteklí zmysly ako vzrastajúcou morská Vlna

SRDCE: Magnólia - slnkom zaliata dule.Pôvab Magnólie napĺňa SRDCE. Vykúpaná v slnečnom svetle, svojimi nežnými lupienky vyjadruje magnólia ženskú krásu zloženú z krehkosti a elegancie. Jej aura septembra, podsvietená slnkom rozohriatu dúl, ktorá prispieva do esencie ovocnými a luxusnými dotykmi. 

ZÁKLAD: Nahá Ambra - Včelí vosk.Vôňa ako celok vyvoláva dojem rozkošne návykové. Ambra rozmaznáva pokožku ako delikátna balzam. Elixír číre zmyselnosti s sirupu, drevitými a vášnivými tóny pozdvihuje božská textúra včelieho vosku.

Zloženie vône:
HLAVA: bergamot so stopou morskej soli, ružový zázvor
SRDCE: magnólia a šťavnatá žltá dule
ZÁKLAD: Ambra, Včelí vosk

Flakón Aqva Divina je poctou Botticelliho Venušu a jeho interpretácii božskej krásy. Zmyselný tvar a Perleťové odlesky čerpajú inšpiráciu v krivkách a delikátnych odtieňoch lastúry, z ktorých sa zrodí perla. Všetky vlastnosti lastúry - príjemná štruktúra i kaleidoskop farieb - evokuje podstatu ženskosti. Intenzívne metafora, ktorú si značka Bvlgari zvolila na poetickú interpretácii flakónu Aqva Divina.

Reklamná kampaň predstavuje novú ženu vo voňavom a tvorivých svete Aqva Divina.Modelka Magdalena Frackowiak stelesňuje zlatú bohyňu vychádzajúce z morských vĺn ako ikona zvodnosti. Stelesňuje prirodzenú zmyselnosť. Konečne objavenú harmóniu. V čarovnej atmosfére je ako slnečný lúč dotýkajúce sa more: má v sebe slnečný pôvab, zmyselnosť a spontánnosť.

Nová kampaň - dielo fotografa Marka Segala - evokuje božskú inšpiráciu vône a esenciu, ktorá je ako šperk na nahé pokožke. Odráža univerzum Bvlgari - klenotníka, Parfuméra a tvorca imaginárnych svetov. Odhaľuje tvorbu, ktorá je oslavou krásy sveta.Magdalena Frackwiak je v kampani vyzdobená dvoma Perlovými náhrdelníky Sassi s olivín, modrými Topas, opály, apatitu a diamanty.

Bvlgari Aqva Divina EdT 1 ml dámska toaletná voda, odstrek

parametre
VýrobcaCarte Blanche Greetings Ltd.
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
Balenie1
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ