sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Rexona Active Shield+Invisible tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Shield+Invisible tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500313
Kód dod.: 834926
EAN: 59004790
 
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dvojaká ochrana, ktorá ťa nezradí – sviežosť, ktorú cítiš, a čisté oblečenie, ktoré vidíš.
Closeup Everfresh Menthol Paradise zubná pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Menthol Paradise zubná pasta, 90 g
Kód: 2501605
Kód dod.: 884981
EAN: 6902088961409
 
1.29 EUR
14.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Closeup Everfresh Menthol Paradise – zubná pasta s antibakteriálnym účinkom a mikrokrystalmi pre svieži dych a belšie zuby
Domestos 24h Pine Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 5 l
Domestos
Domestos 24h Pine Fresh tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok 5 l
Kód: 2001938
Kód dod.: 717115
EAN: 7615400813742
93%
12.12 EUR
2.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
Dove Men+Care antiperspirant Clean Comfort, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Clean Comfort, 150 ml
Kód: 2004044
Kód dod.: 837120
EAN: 8720181570445
100%
2.60 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tento silný antiperspirant v spreji s jemnou vôňou pomáha bojovať proti poteniu a telesným pachom po dobu až 48 hodín.
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Modrý mak a Jablko, 150 ml
Kód: 1911607
Kód dod.: 837031
EAN: 8717163680537
 
3.03 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženský antiperspirant vo spreji Rexona Modrý mak & Jablko je navrhnutý tak, aby poskytol 48 hodín ochrany proti poteniu a s ním spojeného zápachu, aby si sa cítila sviežo a chránená celý deň.
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Kód: 1911604
Kód dod.: 835002
EAN: 8710847864919
100%
3.03 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona antiperspirant v spreji pre mužov s osviežujúcou vôňou.
SAVO kuchyne dezinfekcia, 500 ml
Savo®
SAVO kuchyne dezinfekcia, 500 ml
Kód: 07458
Kód dod.: 706531
EAN: 8720182878663
100%
2.34 EUR
4.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použivajte na pracovné dosky, obkladačky, smaltované, sklenené, plastové a nerezové povrchy.
Dove Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501024
Kód dod.: 839037
EAN: 59099666
 
2.80 EUR
2.81 EUR
56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Fresh tuhý antiperspirant je navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
AKCE
Sunsilk šampon Ricci Da Sogno pre kučeravé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Ricci Da Sogno pre kučeravé vlasy, 250 ml
Kód: 2501587
Kód dod.: 794631
EAN: 8720182541291
 
3.03 EUR
12.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active Fusion obohatené o magickú trojicu ingrediencií: makadamiový olej, známy tým, že poskytuje výživu a bojuje proti krepateniu.
AKCE
Sunsilk šampon 2in1 Capelli Sciolti E Fluenti, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon 2in1 Capelli Sciolti E Fluenti, 250 ml
Kód: 2501580
Kód dod.: 794640
EAN: 8720182541338
 
3.03 EUR
12.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií. Pre všetky typy vlasov!
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104411
Kód dod.: 835012
EAN: 8720181101939
100%
3.03 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochrana proti poteniu s technológiou Motionsense čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Povzbudzujúca mätová vôňa s pižmom. Pôsobí až 48 hodín.
Dove Restoring Kokos a Mandle sprchový gel, 400 ml
Dove®
Dove Restoring Kokos a Mandle sprchový gel, 400 ml
Kód: 2502054
Kód dod.: 795017
EAN: 8720181222634
 
4.54 EUR
11.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel s kokosovým olejom a mandľovým mliekom pre hydratovanú, jemnú a vyživenú pokožku.
AKCE
SAVO kúpeľňa čistiaci prostriedok do kúpeľne, 500 ml
Savo®
SAVO kúpeľňa čistiaci prostriedok do kúpeľne, 500 ml
Kód: 2404728
Kód dod.: 712221
EAN: 8720182870100
100%
2.34 EUR
4.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchlo a šetrne odstraňuje usadené škvrny od vody a mydla a vodný kameň. Čisteným povrchom dodáva lesk a zanecháva príjemnú vôňu.
AKCE
SAVO odmasťovač Bez chloru dezinfekčný prostriedok, 750 ml
Savo®
SAVO odmasťovač Bez chloru dezinfekčný prostriedok, 750 ml
Kód: 1700344
Kód dod.: 706528
EAN: 8710908265488
 
3.46 EUR
4.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci a dezinfekčný prostriedok v spreji bez chloru ľahko odstráni aj silné znečistenie a mastnotu a zároveň zaisťuje dezinfekciu čistených povrchov.
Dove tuhý mydlo Original Beauty Cream Bar, 4× 90 g
Dove®
Dove tuhý mydlo Original Beauty Cream Bar, 4× 90 g
Kód: 2206684
Kód dod.: 785070
EAN: 8720181481529
100%
4.11 EUR
11.42EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nie je nič lepšie, než pocit hodvábne jemnej a hebkej pokožky. So správnymi produktmi si tento pocit môžete vychutnať každý deň - a začať môžete práve u umývania.
AKCE
SAVO WC gél Oceán 700 ml
Savo®
SAVO WC gél Oceán 700 ml
Kód: 2305149
Kód dod.: 716089
EAN: 8720181293665
100%
1.81 EUR
2.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo tekutý dezinfekčný WC čistič s vôňou oceánu sa postará o žiarivý lesk a čistotu vašej toalety.
Coccolino aviváž Orange Rush, 68 praní, 1,7 l
Coccolino
Coccolino aviváž Orange Rush, 68 praní, 1,7 l
Kód: 2401467
Kód dod.: 777227
EAN: 8720181410659
100%
4.33 EUR
2.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Oranžové Coccolino Orange Rush prináša jemnú vôňu zrejúceho pomaranča, čím navodzuje atmosféru piesočnej pláže, modrej oblohy a osviežujúceho vzduchu.
AKCE
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pre suché a lámavé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pre suché a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 2501585
Kód dod.: 794635
EAN: 8720182541277
 
3.03 EUR
12.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre suché a lámavé vlasy s 93 % zložiek prírodného pôvodu! 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
Vaseline mydlo Total Moisture, 75 g
Vaseline®
Vaseline mydlo Total Moisture, 75 g
Kód: 2501734
Kód dod.: 834963
EAN: 8886467036996
 
0.64 EUR
8.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mydlo pre vašu zdravú pokožku s vazelínovým želé.
Dove tekuté mydlo Deeply Nourishing, náplň, 500 ml
Dove®
Dove tekuté mydlo Deeply Nourishing, náplň, 500 ml
Kód: 31116
Kód dod.: 789001
EAN: 4000388179004
100%
2.16 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyskúšajte tekuté mydlo Dove Original s ¼ hydratačného krému a vaše ruky budú po umytí citeľne jemnejšie a hladšie.
Domestos WC čistič 24h Pink Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Pink Fresh, 750 ml
Kód: 31596
Kód dod.: 717098
EAN: 5996358010714
98%
2.16 EUR
2.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne.
Dove tekuté mydlo Uhorka a Zelený čaj, náplň, 500 ml
Dove®
Dove tekuté mydlo Uhorka a Zelený čaj, náplň, 500 ml
Kód: 52523
Kód dod.: 788997
EAN: 8717163097700
100%
2.16 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vychutnajte si s týmto jemným tekutým mydlom krásny pocit z viditeľne žiarivejšej pokožky a osviežujúcej vône uhorky a zeleného čaju.
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pre krepaté a poškodené vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pre krepaté a poškodené vlasy, 250 ml
Kód: 2501586
Kód dod.: 794634
EAN: 8720182541307
 
3.03 EUR
12.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zloženie Active-Fusion, obohatené o magickú trojicu ingrediencií: Mandľový olej, známy pre výživu a boj proti krepateniu.
Signal zubná pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Kód: 14041
Kód dod.: 885012
EAN: 5900300056002
98%
1.29 EUR
17.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje bohatú zmes prírodných výťažkov, medzi ktorými sú mäta, šalvia, myrha a eukalyptus, známe pre ich osviežujúce vlastnosti.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.