Starostlivosť o nohy

Hlavní stránka  >  Kozmetika  >  Telo  >  Starostlivosť o nohy
Ponúkame iba tovar skladom
:
Značka
Stav
Výrobcetyp produktuurčenie
Radiť podľa
Cena
Cenový limit
Počet
Adidas Foot Protect deodorant sprej na nohy 150 mlAdidas Foot Protect deodorant sprej na nohy 150 ml
doprajte si tento komfort a ulevte si od nepříjemného potu na nohou. Zbavíte sa ľahko starostí s nepříjemným zápachom a předejte zbytočné tvorbe puchýřů a plesňou, ktorá je spájaná s vlhkostí nohou. FOOT PROTECT je antiperspirant vo spreji obsahujúci zložku zabraňujúce potenie a tvorbe plesňou. Vďa
3.58 EUR
Skladom
Početks
Adidas Foot Shoe Refresh deodorant sprej do bot 150 mlAdidas Foot Shoe Refresh deodorant sprej do bot 150 ml
SHOE REFRESH je deodorant vo spreji určený speciálně pre obuv, ktorý vďaka svojej svieži vôňu pomáha redukovať nepríjemné pachy. Je vhodný pre každodenný použitie a môžte sa naňho spolehnout celých 24 hodín!
3.58 EUR
Skladom
Početks
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy 90 mlAlpa Pedik antiperspirant sprej na nohy 90 ml
tento rychleschnoucí sprej je určen k dennému ošetrení nohou. Obsahuje chlorohydrát hliníku: najúčinnejší látku s antiperspiračním účinkom, a to v koncentráciu, ktorá zabezpečia dlhodobú účinnosť. Výrazné obmedzenie potenie a zápachu nohou!
1.86 EUR
Skladom
Početks
Alpa Pedik balzám na ztvrdlou pokožku 100 mlAlpa Pedik balzám na ztvrdlou pokožku 100 ml
Pedik balzam na ztvrdlou pokožku s vitaminem E je určený na popraskanou a ztvrdlou pokožku rúk i nohou, navrací ňou pružnosť. Dodá pokožke chybajúci tuky a tým ju zvláčňuje. Lanolin a slnečnicový olej akoby prírodné tuky sú pokožkou dobre vstřebávány. Vitamin E napomáha jej regeneráciu.
2.14 EUR
Skladom
Početks
Alpa Pedik deo do obuvi sprej 90 mlAlpa Pedik deo do obuvi sprej 90 ml
vďaka účinnej látke zinc ricinoleate odstráni tento modernej deo sprej pach vznikajúci z nadmerného potenie nohou. Denný ošetrení obuvi výrazne zmiernia zápach, zvýší pohodu v botě a dodá svieži vôňu.
1.94 EUR
Skladom
Početks
Alpa Pedik deo na nohy sprej 150 mlAlpa Pedik deo na nohy sprej 150 ml
Tento sprej má díky obsahu Tee Tree Oil výborné osvěžující a regenerační účinky. Je skvělým pomocníkem zejména při potížích s nadměrným pocením a při zápachu chodidel, oceníte ho ale i při únavě nohou. Kosmetický přípravek určený k zevnímu použití, k aplikaci na pokožku chodidel. Rychleschnoucí spr
1.86 EUR
Skladom
Početks
Alpa Pedik deo zásyp na nohy 100 gAlpa Pedik deo zásyp na nohy 100 g
Účinná látka zinc ricinoleate viaže pach, vznikajúci pri nadmernom potenie nohou. Prípravok je vhodný k dennému ošetrení. Jeho účinok je čisto chemický, nedochádza k narúšanie prirodzené mikrobiálne konania pokožky. Zásyp má příjemnou vôňu.
1.25 EUR
Skladom
Početks
Alpa Pedik s antimikrobiální přísadou zásyp na nohy 100 gAlpa Pedik s antimikrobiální přísadou zásyp na nohy 100 g
tento klasický zásyp je určen k ošetrení nadmerne sa potících nohou. Zklidňuje a vysušuje podrážděnou pokožku, napomáha jej regeneráciu. Obsahuje účinnou látku s antimikrobiálním účinkom JMAC (silver chlorid - titanum dioxid), ktorá nenarušuje prirodzenú ochrannú bariéru koža. Zápach nohou bude pods
1.36 EUR
Skladom
Početks
Alpa Pedik se včelím voskem krém na nohy 100 mlAlpa Pedik se včelím voskem krém na nohy 100 ml
včelí vosk obsiahnutý vo výživném krému zjemňuje a zvláčňuje hrubú pokožku nohou. Obsahuje vitamín E a ďalší účinnej látky , ktoré výrazne napomáhajú jej regeneráciu. Krém sa priveľa chytro vstřebává. Hádam použiť i k ošetrení vysušených rúk.
1.39 EUR
Skladom
Početks
Alpa Sulfothion zásyp na nohy se sírou 100 gAlpa Sulfothion zásyp na nohy se sírou 100 g
jemný zásyp s koloidný sírou je vhodnej použiť pre problematická miesta pokožky. Mierni svědění, podporuje tvorbu novej pokožky a pritom nedráždí.
1.16 EUR
Skladom
Početks
Alter Heideschafer Arniková Mast Alter na popraskanou pokožku, modřiny, zhmožděniny 250 mlAlter Heideschafer Arniková Mast Alter na popraskanou pokožku, modřiny, zhmožděniny 250 ml
Arniková masť vhodná k péči o namáhanou pokožku. Možno použiť k ošetrení drobných oděrek, zhmožděnin a modřin.
2.6 EUR
Skladom
Početks
Alter Heideschafer Měsíčková mast protizánětlivá, změkčuje, hojí, vypíná jizvy, na opruzeniny 250 mlAlter Heideschafer Měsíčková mast protizánětlivá, změkčuje, hojí, vypíná jizvy, na opruzeniny 250 ml
mesiačková masť k ošetrení ztvrdlé koža namáhaných rúk. Vhodná na okoralé pery a k celkovému ošetrení suché pleti. Slúži akoby ochrana pred vplyvy počasie a prostredie.
2.52 EUR
Skladom
Početks
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ