sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Palmolive sprchový gel Men Red Energising 3v1, 500 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel Men Red Energising 3v1, 500 ml
Kód: 2600926
Kód dod.: 795677
EAN: 8714789733111
 
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Men Red Energising 3v1 je sprchový gél na telo, tvár aj vlasy so sviežou citrusovou vôňou, ktorý vás po sprche príjemne povzbudí.
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 250 ml
Kód: 67359
Kód dod.: 797070
EAN: 4005808781416
 
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívne zloženie s extra jemnými mikročasticami pokožku šetrne umýva a zanecháva ju krásne sviežu. Sprchový gel je možné použiť na pleť, telo aj vlasy. Vhodné na každodennú starostlivosť.
Nivea Men Active Clean sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Active Clean sprchový gel, 250 ml
Kód: 85944
Kód dod.: 797071
EAN: 9005800243283
 
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Muži neradi strácajú čas. Preto sme špeciálne pre nich vytvorili sprchový gél, ktorý môžu použiť súčasne na telo, tvár aj vlasy. Navyše jeho zloženie s prírodnými aktívnymi zložkami uhlia pôsobí ako magnet na nečistoty.
Versace Eau Fraiche Man sprchový gél 200 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man sprchový gél 200 ml
Kód: 1810936
 
EAN: 8018365500082
 
27.54 EUR
137.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2006 Pánska vôňa Versace mierí k silnému a sebavedomému mužovi, k
Fa Men Sport sprchový gel 400 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport sprchový gel 400 ml
Kód: 1911358
Kód dod.: 797194
EAN: 3838824142296
 
3.68 EUR
9.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SE OBJEVOVAT S FA! Osvěžte své tělo a mysl se sprchovým gelem Fa Sport s osvěžující vůní zelených citrusů. LEPŠÍ PRO VÁS I PLANETU
AKCE
-1%Zľava
Palmolive Men Refreshing 2v1 sprchový gél 250 ml
Palmolive
Palmolive Men Refreshing 2v1 sprchový gél 250 ml
Kód: 41892
Kód dod.: 797020
EAN: 8718951511392
 
1.94 EUR
1.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 3v1 s mořskými minerály a eukalyptem.
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Kód: 58867
Kód dod.: 797355
EAN: 8720181313431
95%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Extra Fresh chladivá sviežosť a hydratácia pre moderného muža.
AKCE
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 500 ml
Kód: 2101007
Kód dod.: 797055
EAN: 9005800341644
 
5.41 EUR
5.42 EUR
10.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Začínate svoj deň šálkou kávy, aby ste prebudili svoj organizmus? Naštartujte rovnakým spôsobom aj svoju pokožku a vyskúšajte účinky kofeínu na vlastnej koži. Svieži pocit a energia vám vydrží po celý deň.
-1%Zľava
Palmolive sprchový gel a šampon Men Refreshing 3v1, 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel a šampon Men Refreshing 3v1, 250 ml
Kód: 2202878
Kód dod.: 797020
EAN: 8718951511392
 
1.94 EUR
1.95 EUR
7.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 3v1 s morskými minerálmi a eukalyptom.
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Kód: 2305905
Kód dod.: 797170
EAN: 8720181313417
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čo môže byť lepšie ako začať deň s pocitom zdravej a silnej pokožky. Tento sprchový gél navyše poskytuje pokožke celkový komfort.
Nivea Men Total Relax 3 v 1 sprchový gel 250ml
Nivea®
Nivea Men Total Relax 3 v 1 sprchový gel 250ml
Kód: 2508149
Kód dod.: 795690
EAN: 9005800378770
 
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 3 v 1 na telo, tvár a vlasy obohatený o relaxačnú vôňu a levanduľový olej.
Fa Men sprchový gel 2v1 Xtra Cool, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 2v1 Xtra Cool, 400 ml
Kód: 2505765
Kód dod.: 797139
EAN: 9000101709605
 
3.68 EUR
9.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SA OBJAVOVAŤ S FA! Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým gélom Fa Xtra Cool s osviežujúcou vôňou eukalyptu.
STR8 Wild Beat sprchový gel, 400 ml
Str8
STR8 Wild Beat sprchový gel, 400 ml
Kód: 2500869
Kód dod.: 797352
EAN: 5201314194460
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Wild Beat sprchový gel pre mužov plné energie a štýlu
Nivea Men Sensitive Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2506679
Kód dod.: 795248
EAN: 9005800351711
 
8.24 EUR
16.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Staráte sa kvalitne o svoju pokožku a vyhnite sa podráždeniu pleti s jemnou starostlivosťou Nivea Sensitive Men.
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Invisible Protection 40g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Invisible Protection 40g
Kód: 2600974
Kód dod.: 839081
EAN: 8718951665422
 
3.90 EUR
97.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý antiperspirant zabezpečí až 48 hodín ochrany proti poteniu a zápachu, aniž by zanechával biele či žlté stopy na oblečení.
Old Spice Original tuhý deodorant, 50 ml
Old Spice
Old Spice Original tuhý deodorant, 50 ml
Kód: 15617
Kód dod.: 840161
EAN: 4084500490543
100%
4.77 EUR
95.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky tuhý deodorant s príjemnou vôňou pre pocit sviežosti po celý deň. Originálna vôňa je overená generáciami, vytvára skvelý pocit čistoty, sviežosti a podporuje sebadôveru mužov.
Rexona Men tuhý antiperspirant Invisible Black + White, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Invisible Black + White, 50 ml
Kód: 80873
Kód dod.: 834996
EAN: 96097335
100%
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Napomáha redukovať biele stopy na čiernom a žlté škvrny na bielom oblečení, a ty tak môžeš vyzerať skvele po celý deň.
Rexona Invisible B&W tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Invisible B&W tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500519
Kód dod.: 834921
EAN: 59002734
 
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Naša rada Invisible Black + White pomáha chrániť oblečenie pred bielymi i žltými škvrnami. Rexona. Nezradí ťa!
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300877
Kód dod.: 840124
EAN: 9005800352237
 
4.33 EUR
86.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Či už ste aktívny športovec, alebo ste počas dňa vystavení stresovým situáciám v práci, s tuhým antiperspirantom pre mužov Fresh Kick budete mať situáciu pod kontrolou.
Nivea Men deodorant Fresh Active, 50 ml
Nivea®
Nivea Men deodorant Fresh Active, 50 ml
Kód: 2400780
Kód dod.: 840127
EAN: 9005800352220
 
4.33 EUR
86.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spolehlivá ochrana proti telesnému zápachu a sviežosť až po 48 h. Osviežujúca mužná vôňa zabezpečí neopakovateľný pocit sviežosti po celý deň.
Versace Eros pour Homme deodorant stick 75 ml
Versace
Versace Eros pour Homme deodorant stick 75 ml
Kód: 70761
 
EAN: 8011003809363
 
36.83 EUR
491.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fougerová - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2012 Versace Eros Extravagantný zvodca. Láska, váše
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Kód: 2104573
Kód dod.: 834999
EAN: 59085751
 
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona MEN Fresh & Power je tu, aby vás podporil v každej situácii. Vďaka 48-hodinovej ochrane a pokročilej technológii Motionsense™ zabezpečuje postupné uvoľňovanie sviežej vône pri pohybe, takže čím aktívnejší ste, tým lepšie funguje.
Nivea Men antiperspirant Black & White Invisible Original, 50 ml
Nivea®
Nivea Men antiperspirant Black & White Invisible Original, 50 ml
Kód: 2400779
Kód dod.: 840129
EAN: 9005800352206
 
4.33 EUR
108.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant Nivea Men Invisible Black & White optimálne absorbuje pot a neutralizuje zápach. Dodá vám každý deň pocit sviežosti a čistoty.
AKCE
Lady Speed Stick Zero Fresh Coconut tuhý deodorant, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Zero Fresh Coconut tuhý deodorant, 40 g
Kód: 2404160
Kód dod.: 839067
EAN: 7509546671314
 
2.87 EUR
71.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý deodorant pre 48-hodinovú ochranu proti pachom. Bez hliníka, alkoholu, umelých konzervantov a farbív.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.