sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Derma Control Natural Tone Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Natural Tone Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508831
Kód dod.: 841019
EAN: 9005800390208
 
4.33 EUR
86.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličkový antiperspirant ponúka dvojitú starostlivosť – spoľahlivo chráni proti potu a zápachu až po dobu 72 hodín a súčasne podporuje jednotný tón pokožky podpazušia.
Rexona Aloe Vera guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Aloe Vera guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2500850
Kód dod.: 837003
EAN: 59099260
 
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona guľôčkový antiperspirant Aloe Vera ťa spoľahlivo ochráni proti potu a nepríjemnému zápachu, a to až po dobu 48 hodín.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh guľôčkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 1806641
Kód dod.: 842057
EAN: 42332466
 
4.33 EUR
866EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Guľôčkový antiperspirant nezanecháva stopy na svetlom ani tmavom oblečení a príjemne voní. Bez alkoholu.
AKCE
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací gel Sensitive 110 praní, 3,305 l
Kód: 2304021
Kód dod.: 761297
EAN: 4260418932782
100%
4.33 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací gel vhodný predovšetkým na pranie detskej bielizne a ľudí s citlivou pokožkou.
Palmolive sprchový gel Men Red Energising 3v1, 500 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel Men Red Energising 3v1, 500 ml
Kód: 2600926
Kód dod.: 795677
EAN: 8714789733111
 
4.12 EUR
8.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palmolive Men Red Energising 3v1 je sprchový gél na telo, tvár aj vlasy so sviežou citrusovou vôňou, ktorý vás po sprche príjemne povzbudí.
Nivea Men Sensitive Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2506679
Kód dod.: 795248
EAN: 9005800351711
 
8.24 EUR
16.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Staráte sa kvalitne o svoju pokožku a vyhnite sa podráždeniu pleti s jemnou starostlivosťou Nivea Sensitive Men.
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Pure Impact sprchový gel, 250 ml
Kód: 67359
Kód dod.: 797070
EAN: 4005808781416
 
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívne zloženie s extra jemnými mikročasticami pokožku šetrne umýva a zanecháva ju krásne sviežu. Sprchový gel je možné použiť na pleť, telo aj vlasy. Vhodné na každodennú starostlivosť.
Nivea Men Active Clean sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Active Clean sprchový gel, 250 ml
Kód: 85944
Kód dod.: 797071
EAN: 9005800243283
 
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Muži neradi strácajú čas. Preto sme špeciálne pre nich vytvorili sprchový gél, ktorý môžu použiť súčasne na telo, tvár aj vlasy. Navyše jeho zloženie s prírodnými aktívnymi zložkami uhlia pôsobí ako magnet na nečistoty.
Versace Eau Fraiche Man sprchový gél 200 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man sprchový gél 200 ml
Kód: 1810936
 
EAN: 8018365500082
 
27.54 EUR
137.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2006 Pánska vôňa Versace mierí k silnému a sebavedomému mužovi, k
Fa Men Sport sprchový gel 400 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport sprchový gel 400 ml
Kód: 1911358
Kód dod.: 797194
EAN: 3838824142296
 
3.68 EUR
9.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SE OBJEVOVAT S FA! Osvěžte své tělo a mysl se sprchovým gelem Fa Sport s osvěžující vůní zelených citrusů. LEPŠÍ PRO VÁS I PLANETU
AKCE
-1%Zľava
Palmolive Men Refreshing 2v1 sprchový gél 250 ml
Palmolive
Palmolive Men Refreshing 2v1 sprchový gél 250 ml
Kód: 41892
Kód dod.: 797020
EAN: 8718951511392
 
1.94 EUR
1.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 3v1 s mořskými minerály a eukalyptem.
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Kód: 58867
Kód dod.: 797355
EAN: 8720181313431
95%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Extra Fresh chladivá sviežosť a hydratácia pre moderného muža.
AKCE
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Men Active Energy sprchový gel, 500 ml
Kód: 2101007
Kód dod.: 797055
EAN: 9005800341644
 
5.41 EUR
5.42 EUR
10.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Začínate svoj deň šálkou kávy, aby ste prebudili svoj organizmus? Naštartujte rovnakým spôsobom aj svoju pokožku a vyskúšajte účinky kofeínu na vlastnej koži. Svieži pocit a energia vám vydrží po celý deň.
-1%Zľava
Palmolive sprchový gel a šampon Men Refreshing 3v1, 250 ml
Palmolive
Palmolive sprchový gel a šampon Men Refreshing 3v1, 250 ml
Kód: 2202878
Kód dod.: 797020
EAN: 8718951511392
 
1.94 EUR
1.95 EUR
7.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 3v1 s morskými minerálmi a eukalyptom.
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Clean Comfort, 250 ml
Kód: 2305905
Kód dod.: 797170
EAN: 8720181313417
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čo môže byť lepšie ako začať deň s pocitom zdravej a silnej pokožky. Tento sprchový gél navyše poskytuje pokožke celkový komfort.
Nivea Men Total Relax 3 v 1 sprchový gel 250ml
Nivea®
Nivea Men Total Relax 3 v 1 sprchový gel 250ml
Kód: 2508149
Kód dod.: 795690
EAN: 9005800378770
 
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel 3 v 1 na telo, tvár a vlasy obohatený o relaxačnú vôňu a levanduľový olej.
Fa Men sprchový gel 2v1 Xtra Cool, 400 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 2v1 Xtra Cool, 400 ml
Kód: 2505765
Kód dod.: 797139
EAN: 9000101709605
 
3.68 EUR
9.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ODVAŽ SA OBJAVOVAŤ S FA! Osviežte svoje telo a myseľ so sprchovým gélom Fa Xtra Cool s osviežujúcou vôňou eukalyptu.
STR8 Wild Beat sprchový gel, 400 ml
Str8
STR8 Wild Beat sprchový gel, 400 ml
Kód: 2500869
Kód dod.: 797352
EAN: 5201314194460
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Wild Beat sprchový gel pre mužov plné energie a štýlu
Lady Speed Stick Deodorant Derma+Care Aloe 40g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Deodorant Derma+Care Aloe 40g
Kód: 2600879
Kód dod.: 839064
EAN: 8718951646346
 
3.90 EUR
97.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lady Speed Stick Derma+Care Aloe – sviežosť a ochrana, ktorým môžete dôverovať!
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Čierna orchidea, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick tuhý antiperspirant Čierna orchidea, 40 g
Kód: 2600929
Kód dod.: 839080
EAN: 8718951646827
 
3.90 EUR
97.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý antiperspirant pre ženy ponúka dlhotrvajúcu ochranu proti poteniu aj zápachu.
Lady Speed Stick gélový antiperspirant Invisible Protection
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick gélový antiperspirant Invisible Protection
Kód: 2600928
Kód dod.: 839079
EAN: 7290004078942
 
4.12 EUR
63.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový antiperspirant pre ženy poskytuje dôveryhodnú ochranu pred potením a pachom. Zanecháva pocit čistoty a sviežosti. Bez bielych a žltých stôp na oblečení.
Nivea Men Derma Control Defend deodorant 50 ml
Nivea®
Nivea Men Derma Control Defend deodorant 50 ml
Kód: 2602916
Kód dod.: 835263
EAN: 9005800397405
 
6.06 EUR
6.07 EUR
121.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA MEN Derma Control Defend je tuhý antiperspirant pre mužov, ktorý poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu a nepríjemnému zápachu až na 72 hodín.
Lady Speed Stick Fitness Gel antiperspirant, 65 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Fitness Gel antiperspirant, 65 g
Kód: 1911093
Kód dod.: 839071
EAN: 8718951253995
100%
4.12 EUR
63.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélový antiperspirant-deodorant pre účinnú a dlhodobú ochranu proti nepríjemnému zápachu a poteniu.
Nivea Black & White Invisible Clear tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2404109
Kód dod.: 839169
EAN: 9005800401249
 
4.33 EUR
86.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuhý antiperspirant Invisible For Black & White Clear s atraktívnou ľahkou vôňou poskytuje spoľahlivú ochranu proti poteniu bez bielych stôp a žltých škvŕn na oblečení.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.