sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Tesori d'Oriente Hammam osviežovač vzduchu, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Hammam osviežovač vzduchu, 250 ml
Kód: 2204525
Kód dod.: 795270
EAN: 8008970050416
100%
6.27 EUR
25.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voňu orientálnej kytice oživí tóny mandarínky a citróna obklopené sladkou vôňou mandľového kvetu. Slnečné tóny pomarančového kvetu sa prepájajú so sviežosťou jazmínu Sambac. V základe doznieva ambra, ktorá ide do hĺbky a rozvíja hrejivé tóny sladkej van
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Ayurveda, 250 ml
Kód: 2210194
Kód dod.: 795392
EAN: 8008970051970
 
10.17 EUR
40.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianska novinka! Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Hammam daruje prádlu jedinečnú intenzívnu dlhotrvajúcu sviežosť.
Tesori d´Oriente parfum na prádlo Hammam, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfum na prádlo Hammam, 250 ml
Kód: 2210196
Kód dod.: 795393
EAN: 8008970051956
100%
10.17 EUR
40.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa zdobená hrejivými tónmi arganového oleja. Parfém prenikne hlboko do vlákien a prádlo tak zostane svieže a voňavé po veľmi dlhú dobu.
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Byzantium, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Byzantium, 250 ml
Kód: 2210195
Kód dod.: 795391
EAN: 8008970051963
 
10.17 EUR
40.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Talianska novinka! Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Byzantium daruje prádlu unikátnu intenzívnu dlhodobú vôňu.
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Str8
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Kód: 2304331
Kód dod.: 797350
EAN: 5201314170389
 
3.46 EUR
8.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél STR8 Game je určený pre mužov a sľubuje intenzívny a osviežujúci zážitok pri sprchovaní. Tento gél má energickú vôňu, ktorá je kombináciou ovocných tónov s ľahkým korenistým nádychom, a navodí tak pocit sviežosti a energie.
Indulona Atopiredu starajúci telový krém, 200 ml
Indulona®
Indulona Atopiredu starajúci telový krém, 200 ml
Kód: 2400436
Kód dod.: 810575
EAN: 8592297010111
 
6.92 EUR
34.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Starajúci telový krém špeciálne vyvinutý, aby poskytol pokročilú starostlivosť prejavom extrémne suchej pokožky.
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 25 x 35 cm, 7 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 25 x 35 cm, 7 µm, 50 ks
Kód: 2404761
Kód dod.: 8571050130
EAN: 5201314991526
 
1.29 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na desiatu FINO, rozmer 25 × 35 cm, 50 ks v balení. Veľmi praktické a ľahko použiteľné. Zaberajú minimum priestoru vo vnútri zásuvky.
Tesori d'Oriente sprchový gel a pěna do koupele Ayurverda, 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente sprchový gel a pěna do koupele Ayurverda, 500 ml
Kód: 2508075
Kód dod.: 795362
EAN: 8008970043630
 
5.62 EUR
11.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový sprchový gel, ktorý prináša harmóniu tela aj mysle, očarí bohatou orientálnou vôňou a jemnou krémovou penou, ktorá hýčka pokožku pri každom dotyku.
Tesori d'Oriente sprchový gel a pena 2 v 1 Ikigai 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente sprchový gel a pena 2 v 1 Ikigai 500 ml
Kód: 2508084
Kód dod.: 795359
EAN: 8008970060682
 
5.62 EUR
11.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél a pena do kúpeľa 2 v 1 kombinuje opojné tóny čerešňových kvetov s výživnými vlastnosťami ryžovej vody a esenciálnych olejov.
Fino vrecia na odpadkové koše Easy Pack 120L 15 ks
Fino
Fino vrecia na odpadkové koše Easy Pack 120L 15 ks
Kód: 2507684
Kód dod.: 954417
EAN: 5201314931133
 
3.25 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné vrecia na odpadky značky Fino; veľkosť 120L.
Indulona tekuté mýdlo Oliva náhradná náplň, 500 ml
Indulona®
Indulona tekuté mýdlo Oliva náhradná náplň, 500 ml
Kód: 2507065
Kód dod.: 820016
EAN: 5201314185581
100%
3.46 EUR
6.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Pôvabné tekuté mydlo OLIVA s olivovým olejom a jogurtom bolo špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovalo účinné čistenie a jemnú starostlivosť pokožke rúk.
STR8 deodorant Game, 150 ml
Str8
STR8 deodorant Game, 150 ml
Kód: 2600448
Kód dod.: 837154
EAN: 5201314170440
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant v spreji STR8 Game. Svieža ovocná vôňa s drevitými tónmi a upokojujúcimi účinkami levandule. Svieža a mladistvá vôňa.
STR8 FR34K pánsky sprchový gél, 400 ml
Str8
STR8 FR34K pánsky sprchový gél, 400 ml
Kód: 2600331
Kód dod.: 797333
EAN: 5201314145011
 
3.46 EUR
8.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 FR34K ponúka zmyselnú, orientálne korenenú vôňu s drevitými tónmi, pre mužov ktorí v sebe skrývajú rebela a neboja sa prekračovať hranice.
STR8 deodorant v spreji Wild Beat 150 ml
STR8 deodorant v spreji Wild Beat 150 ml
Kód: 2600796
Kód dod.: 837155
EAN: 5201314194477
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Wild Beat je perfektnou voľbou pre mužov, ktorí chcú ostať svieži a príťažliví po celý deň, či už v práci, pri športe alebo vo voľnom čase.
Tesori d'Oriente sprchový gel a pena 2 v 1 Vanilka & Zázvor, 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente sprchový gel a pena 2 v 1 Vanilka & Zázvor, 500 ml
Kód: 2508922
Kód dod.: 795368
EAN: 8008970037455
 
5.62 EUR
11.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel a pena do kúpeľa 2 v 1 spája jemné umývanie s bohatou vôňou vanilky a zázvoru pre hebkú, prevonanú pokožku.
Fino papier na pečenie, 42 x 38 cm, 16 archov
Fino
Fino papier na pečenie, 42 x 38 cm, 16 archov
Kód: 1808282
Kód dod.: 956046
EAN: 5201314094838
 
1.94 EUR
0.12EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je obojstranný a použitelný na akúkoľvek formu alebo plech, archy presne padnú na obvyklý plech 42 x 38 cm.
STR8 Wild Beat Doypack sprchový gel pre mužov 550 ml
Str8
STR8 Wild Beat Doypack sprchový gel pre mužov 550 ml
Kód: 2502039
Kód dod.: 797342
EAN: 5201314197430
 
3.46 EUR
6.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Wild Beat je energizujúci sprchový gél určený pre mužov, ktorí majú radi výrazné a dynamické vône.
AKCE
Tesori d´Oriente Rýžový Tsubaki sprchový olej, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Rýžový Tsubaki sprchový olej, 250 ml
Kód: 2003776
Kód dod.: 795311
EAN: 8008970048628
100%
4.11 EUR
16.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obohatená o harmonickú kombináciu oleja z ryže a oleja Tsubaki, čistí a vyživuje pokožku, zanecháva ju jemnú, hladkú a príjemne prevoňanú.
Indulona SOS Ochranný krém na ruky, 75 ml
Indulona®
Indulona SOS Ochranný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2307984
Kód dod.: 820035
EAN: 8592297009672
 
2.16 EUR
28.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona SOS je hydratačný a regeneračný krém s účinne chráni pokožku rúk pred poškodením vonkajšími vplyvmi. Krém podporuje regeneráciu suchej a popraskanej pokožky a prináša jej okamžitú úľavu.
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Kód: 2402069
Kód dod.: 954515
EAN: 5201314172468
100%
3.03 EUR
0.38EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle sú vyrobené zo 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
Fino Power pytle na odpad, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 ks
Fino
Fino Power pytle na odpad, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 ks
Kód: 2505024
Kód dod.: 954420
EAN: 5201314932024
 
4.33 EUR
0.43EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na odpad o objeme 120 l v balení po 10 kusoch, rozměry každého pytle sú 77 × 110 cm, HDPE, sila pytle 40 mikrónov.
Fino potravinová fólie o hrúbke 9 µ, šírka 29 cm, dĺžka 30 metrov
Fino
Fino potravinová fólie o hrúbke 9 µ, šírka 29 cm, dĺžka 30 metrov
Kód: 2505023
Kód dod.: 956023
EAN: 5201314951513
 
1.94 EUR
0.06EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino potravinová fólie o dĺžke 30 metrov je ideálna na balenie, mrazenie a skladovanie potravín. Hrúbka fólie je 9 mikrónov. Šírka potravinovej fólie 29 cm.
-1%Zľava
Fino pytle na odpad s uchy, 10 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 10 L
Kód: 2508039
Kód dod.: 954516
EAN: 5201314198017
 
1.72 EUR
1.73 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Premium Aromatic sú praktické odpadkové vrecia s objemom 10 litrov.
Indulona Original ošetrujúci sprchový krém – náhradná náplň, 600 ml
Indulona®
Indulona Original ošetrujúci sprchový krém – náhradná náplň, 600 ml
Kód: 2603184
Kód dod.: 810587
EAN: 8592297014836
 
4.33 EUR
7.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Original je starostlivý sprchový krém s kyselinou hyaluronovou, ktorý pri každodennom sprchovaní spája šetrné čistenie pokožky s príjemnou starostlivosťou.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.