sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AXE deodorant Excite, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Excite, 150 ml
Kód: 63220
Kód dod.: 800006
EAN: 8718114650708
 
3.68 EUR
24.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky deodorant vo spreji s drevito-sladkou vôňou.
SAVO prací gél na farebné prádlo 100 prania, 5 l
Savo®
SAVO prací gél na farebné prádlo 100 prania, 5 l
Kód: 2601516
Kód dod.: 724126
EAN: 8720181267178
 
24.02 EUR
0.24EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gél na farebné prádlo sa postará o účinné odstránenie odolných škvŕn a zápachov. Zanechá prádlo hygienicky čisté s vôňou levandule, zeleného jablka a pomaranča.
Savo prací prášok Univerzál 65 praní, 4,55kg
Savo®
Savo prací prášok Univerzál 65 praní, 4,55kg
Kód: 2601522
Kód dod.: 724104
EAN: 8720181605192
 
22.94 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Savo prací prášok Univerzál je určený na pranie prádla.
Coccolino prací gel Barevné prádlo 28 dávok 1,12 L
Coccolino
Coccolino prací gel Barevné prádlo 28 dávok 1,12 L
Kód: 2008958
Kód dod.: 775398
EAN: 8720181019388
 
5.40 EUR
0.19EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojmu farebnému oblečeniu starostlivosť, akú si zaslúži.
Dove tekuté mydlo Care & Protect náplň, 500 ml
Dove®
Dove tekuté mydlo Care & Protect náplň, 500 ml
Kód: 2104570
Kód dod.: 788995
EAN: 8720181054242
 
2.16 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekuté mydlo na ruky, ktoré poskytne požadované antibakteriálne čistenie a zároveň hydratuje a stará sa o ruky.
Dove Men+Care Advanced Invisible Dry Antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Invisible Dry Antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305703
Kód dod.: 835069
EAN: 8720181284359
 
3.46 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji Dove Men+Care Invisible Dry chráni vaše obľúbené oblečenie pred bielymi a žltými škvrnami.
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307822
Kód dod.: 837001
EAN: 59099369
 
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant, 48hodinová ochrana s tebou drží krok a zabraňuje poteniu i zápachu vo všetkých situáciách.
Coccolino aviváž White 39 praní, 975 ml
Coccolino
Coccolino aviváž White 39 praní, 975 ml
Kód: 2309722
Kód dod.: 775440
EAN: 8720181410536
100%
3.25 EUR
3.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biele Coccolino Sensitive má hypoalergénne zloženie a je určený pre osoby s citlivou pokožkou. Vďaka koncentrovanému zloženiu si môžete užívať intenzívnu jemnú vôňu a sviežosť aj pri použití malého množstva aviváže.
AKCE
Cif univerzálny čistiaci sprej na mastnotu, 750 ml
Cif
Cif univerzálny čistiaci sprej na mastnotu, 750 ml
Kód: 2404495
Kód dod.: 710028
EAN: 8720182870025
 
3.03 EUR
4.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezpečnostné upozornenie produktu (H-vety)H290: Môže byť korozívny pre kovy.H301: Toxický pri požití
AKCE
SAVO dezinfekcia univerzálna, rozprašovač, 500 ml
Savo®
SAVO dezinfekcia univerzálna, rozprašovač, 500 ml
Kód: 88071
Kód dod.: 700367
EAN: 8710908108419
100%
2.34 EUR
4.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezinfekcia kuchynských a kúpeľňových povrchov. Nastriekajte na čistený povrch, nechajte pôsobiť a utrite vlhkou handričkou.
Biolit prášok proti mravcom, 250 g
Biolit
Biolit prášok proti mravcom, 250 g
Kód: 1901000
Kód dod.: 675259
EAN: 5000204088427
100%
4.54 EUR
18.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odpudzovač hmyzu Biolit účinne pôsobí veľmi rýchlo. Biolit poskytne dlhodobú ochranu vášho domova až na 12 týždňov.
Rexona Aloe Vera guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Aloe Vera guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2500850
Kód dod.: 837003
EAN: 59099260
 
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona guľôčkový antiperspirant Aloe Vera ťa spoľahlivo ochráni proti potu a nepríjemnému zápachu, a to až po dobu 48 hodín.
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Dove®
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Kód: 2501011
Kód dod.: 834910
EAN: 8720181566707
 
2.60 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Fresh Care je spoľahlivým pomocníkom pre každodennú ochranu proti poteniu a nepříjemnému zápachu. Jeho zloženie kombinuje účinnú ochranu s jemnou starostlivosťou o pokožku podpazušia.​
AKCE
Sunsilk maska pre hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501578
Kód dod.: 794655
EAN: 8717163720165
 
3.46 EUR
19.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre rovné vlasy, bez krepaténia. S arganovým olejom.
AKCE
Sunsilk maska na suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska na suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501577
Kód dod.: 794658
EAN: 8000770400255
 
3.46 EUR
19.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ideálne pre suché a unavené vlasy! Receptúra s avokádovým olejom a Aloe Vera je ideálna pre suché a unavené vlasy.
AKCE
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501574
Kód dod.: 794659
EAN: 8710522868683
 
3.46 EUR
19.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívna kúra pre krehké vlasy, pevnosť proti lámaniu s 98% prísadami prírodného pôvodu. 0% silikóny, farbivá, minerálne oleje.
Vaseline Deo sprej Men Double Invisible, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Men Double Invisible, 250 ml
Kód: 2501595
Kód dod.: 834953
EAN: 8886467040368
 
4.33 EUR
17.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Príjemný deodorant pre dlhodobú sviežosť.
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Kód: 2501660
Kód dod.: 719126
EAN: 8720182903877
 
3.68 EUR
24.53EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Power 5 pre hygienickú čistotu vašej toalety s dlhotrvajúcou sviežou vôňou magnólie.
Rexona antiperspirant Sexy Bouquet dámsky, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Sexy Bouquet dámsky, 150 ml
Kód: 56050
Kód dod.: 835015
EAN: 8717644585337
97%
3.03 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant pre každodennú ochranu. Obsahuje technológiu Motionsense, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň. Kvetinová vôňa. 48-hodinová ochrana proti poteniu a zápachu. Dermatologicky testovaný, bez alkoholu
Cif krém Lemon tekutý piesok, 250 ml
Cif
Cif krém Lemon tekutý piesok, 250 ml
Kód: 07368
Kód dod.: 738024
EAN: 8712561560696
100%
1.25 EUR
5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cif Cream Lemon krémový abrazívny čistiaci prostriedok s citrónovou vôňou. Jednoducho uvoľní nečistoty a vyčistí aj zdánlivo nevyčistiteľné v celom dome vrátane moderných povrchov.
Rexona antiperspirant Invisible na čierne a biele oblečenie, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible na čierne a biele oblečenie, 150 ml
Kód: 77395
Kód dod.: 835018
EAN: 8712561319409
85%
3.03 EUR
20.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný antiperspirant, ktorý spoľahlivo bojuje proti žltým škvrnám na bielom a čiernom oblečení. Obsahuje technológiu Motionsense, ktorá uvoľňuje vôňu postupne a pocit sviežosti ti tak vydrží po celý deň. Svieža a ľahká vôňa.
Biolit elektrický odpařovač proti komárům so suchou náplňou 10 vankúšikov, 7,4 g
Biolit
Biolit elektrický odpařovač proti komárům so suchou náplňou 10 vankúšikov, 7,4 g
Kód: 85250
Kód dod.: 675261
EAN: 5000204357974
100%
6.27 EUR
0.63EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biolit elektrický odpařovač so suchou náplňou je účinný prostriedok proti komárům, ktorý vám zabezpečí pokojný spánok a ochranu doma aj na chalupě.
Signal zubná pasta Nature Elements Integral 8 Coco White, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Nature Elements Integral 8 Coco White, 75 ml
Kód: 2208093
Kód dod.: 885007
EAN: 8710447328095
100%
2.80 EUR
2.81 EUR
37.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové zubné pasty Signal Long Active Nature poskytujú kompletnú ochranu inšpirovanú prírodou. Šetrné zloženie kombinuje prírodný extrakt z kokosových orechov s minerálnym zinkom, ktorý je známy svojou antibakteriálnou silou.
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Biorythm guľôčkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307823
Kód dod.: 837002
EAN: 59099284
 
3.03 EUR
60.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zostaň sebavedomá po celý deň vďaka ochrane, ktorú ti poskytne antiperspirant Rexona Biorythm.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.