sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
L'oreal Paris Préférence farba na vlasy, tmavohnedá 3.0
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence farba na vlasy, tmavohnedá 3.0
Kód: 12738
Kód dod.: 870631
EAN: 3600010012863
 
9.73 EUR
202.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bohatá žiarivá permanentná farba na vlasy, ktoré nevyblednú až po dobu 8 týždňov.
L'oreal Paris Préférence farba na vlasy, veľmi svetlá blond dúhová 102
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence farba na vlasy, veľmi svetlá blond dúhová 102
Kód: 53447
Kód dod.: 870627
EAN: 3600521434772
80%
9.73 EUR
162.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bohatá žiarivá permanentná farba na vlasy, ktoré neblednú až po dobu 8 týždňov.
L'Oréal Age Specialist 45+ nočný krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Age Specialist 45+ nočný krém, 50 ml
Kód: 77830
Kód dod.: 822733
EAN: 3600522550143
 
8.65 EUR
173EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačná starostlivosť proti vráskam. Pre redukciu vrások, regeneráciu a obnovu pevnosti pleti.
L'oreal Paris Préference výkonný zesvětlovač na vlasy, Ultra Platinum extra platinová
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préference výkonný zesvětlovač na vlasy, Ultra Platinum extra platinová
Kód: 76314
Kód dod.: 870602
EAN: 3600522272960
 
11.03 EUR
183.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na vlasy pre pokročilé zosvetlenie až o 9 odtieňov.
L'Oréal Age Specialist 55+ denný krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Age Specialist 55+ denný krém, 50 ml
Kód: 77831
Kód dod.: 822734
EAN: 3600522550181
100%
8.65 EUR
173EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačná starostlivosť proti vráskam. Pre redukciu vrások, výživu a zhutnenie pleti a remodeláciu kontúr.
L'Oréal Cool Silver farba na vlasy Zosvetlená biela
L'Oréal Paris
L'Oréal Cool Silver farba na vlasy Zosvetlená biela
Kód: 2507811
Kód dod.: 870647
EAN: 3600524194796
 
9.09 EUR
9.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
L'Oréal Cool Silver farba na vlasy Zosvetlená biela pomáha dosiahnuť výrazný svetlý odtieň. Vhodná na domáce farbenie vlasov.
Garnier Body Intensive Care regeneračný krém na ruky, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regeneračný krém na ruky, 75 ml
Kód: 39297
Kód dod.: 820260
EAN: 3600542561396
100%
4.54 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný regeneračný účinok. Alantoín ošetruje popraskanú pokožku. Glycerín chráni ruky neviditeľným filmom. Ochranná filtračná zložka zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky na rukách.
L'Oréal Elseve Color Vive balzam na vlasy, 200 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Color Vive balzam na vlasy, 200 ml
Kód: 11411
Kód dod.: 855530
EAN: 3600010011361
100%
4.76 EUR
23.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam s ochrannou starostlivosťou pre farebné vlasy.
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors farba na vlasy, Smokey Grey 9.112
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors farba na vlasy, Smokey Grey 9.112
Kód: 2507774
Kód dod.: 870616
EAN: 3600524015497
 
9.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiarivá nevšedná permanentná farba na vlasy pre veľmi intenzívny, lesklý a výrazný výsledok.
L'Oreál Elseve Hyaluron Plump balzam na vlasy, 300 ml
L'Oréal Paris
L'Oreál Elseve Hyaluron Plump balzam na vlasy, 300 ml
Kód: 2602765
Kód dod.: 845947
EAN: 3600524142551
 
6.05 EUR
6.06 EUR
20.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam L'Oréal Elseve Hyaluron Plump je hydratačná starostlivosť určená pre suché a dehydratované vlasy.
Elseve balzam na vlasy Hyaluron Pure, 300 ml
L'Oréal Elseve
Elseve balzam na vlasy Hyaluron Pure, 300 ml
Kód: 2602764
Kód dod.: 845948
EAN: 3600524134853
 
6.05 EUR
6.06 EUR
20.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balzam na vlasy Hyaluron Pure je rehydratačný balzam na vlasy s kyselinou salicylovou a hyalurónovou.
AKCE
L'Oréal Paris Elseve Dream Long obnovujúci šampón na vlasy 1 l
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Elseve Dream Long obnovujúci šampón na vlasy 1 l
Kód: 2600726
Kód dod.: 845848
EAN: 3600524068318
 
10.09 EUR
10.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
L’Oréal Paris Elseve Dream Long je šampón špeciálne vyvinutý pre dlhé, poškodené a lámajúce sa vlasy. Jemne čistí pokožku hlavy aj vlasy, zatiaľ čo ich vyživuje a pomáha obnovovať ich štruktúru.
L'Oréal Magic Retouch Black zakrytí odrostov, 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Black zakrytí odrostov, 75 ml
Kód: 1601099
Kód dod.: 870390
EAN: 3600523192885
100%
8.65 EUR
115.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej pre okamžité zakrytie odrostov. Odstín čierna.
L'Oréal Elseve Arginne Resis X3 šampón, 250 ml
L'Oréal Elseve
L'Oréal Elseve Arginne Resis X3 šampón, 250 ml
Kód: 66689
Kód dod.: 845838
EAN: 3600522086505
100%
4.76 EUR
19.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Posilňujúci šampón pre slabé vlasy s tendenciou vypadávať.
Garnier Color Naturals farba na vlasy, prirodzená popolavá blond 7.1
Garnier
Garnier Color Naturals farba na vlasy, prirodzená popolavá blond 7.1
Kód: 2500200
Kód dod.: 870143
EAN: 3600542601511
 
4.54 EUR
113.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyživujúca farba na vlasy s dvojitou ochranou pre vyživené vlasy a sýtu farbu.
L'oreal Paris Préférence farba na vlasy, Oslo, veľmi svetlá popelavá blond 9.1
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence farba na vlasy, Oslo, veľmi svetlá popelavá blond 9.1
Kód: 2001889
Kód dod.: 870623
EAN: 3600523913442
100%
9.73 EUR
162.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bohatá žiarivá permanentná farba na vlasy, ktoré neblednú až po dobu 8 týždňov.
AKCE
Garnier Pure Active Gélová Micelárna voda s aktívnym uhlím, 400 ml
Garnier
Garnier Pure Active Gélová Micelárna voda s aktívnym uhlím, 400 ml
Kód: 2600603
Kód dod.: 822865
EAN: 3600542453752
 
5.67 EUR
14.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto micelárna voda je obohatená o zložky, ktoré pomáhajú zjemňovať a zjednocovať štruktúru pleti.
Mixa Hand Cream Intense Nourishment Intenzívny vyživujúci krém na ruky 100 ml
Mixa
Mixa Hand Cream Intense Nourishment Intenzívny vyživujúci krém na ruky 100 ml
Kód: 71956
Kód dod.: 820263
EAN: 3600550304794
100%
4.33 EUR
43.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívny vyživujúci krém na ruky je koncentrovaná starostlivosť s vysoko účinnými zložkami. Intenz
L’Oréal Paris Elseve šampón na vlasy Glycolic Gloss
L'Oréal Paris
L’Oréal Paris Elseve šampón na vlasy Glycolic Gloss
Kód: 2507975
Kód dod.: 845833
EAN: 3600524230593
 
4.76 EUR
19.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elseve šampón na vlasy Glycolic Gloss obohatený o kyselinu glykolovú vyhladzuje a zjemňuje vlasy pre až 2x viac lesku. Dodáva vlasom hladký a žiarivý vzhľad.
Garnier Botanical Milk Sensitive odličovacie mlieko, 200 ml
Garnier
Garnier Botanical Milk Sensitive odličovacie mlieko, 200 ml
Kód: 09780
Kód dod.: 810531
EAN: 3600010018162
100%
5.19 EUR
25.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňuje vodeodolný make-up. Pre suchú pleť. S ochranným výťažkom z ruže. Na tvár a oči. Kompletné odličovacie mlieko.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.