sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
BALTECH Dr. Trubka čistič odpadov a potrubí, 450 g
BALtech
BALTECH Dr. Trubka čistič odpadov a potrubí, 450 g
Kód: 2501661
Kód dod.: 625951
EAN: 8591235076738
 
1.94 EUR
1.95 EUR
4.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi silný čistič potrubí a odpadov pre každú domácnosť a vďaka svojej sile aj pre priemyselné použitie.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, čerešňa, 3,5 kg
Kód: 2504524
Kód dod.: 302086
EAN: 8595002324121
 
55.04 EUR
15.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná natieracia hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, mahagón, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, mahagón, 3,5 kg
Kód: 2503601
Kód dod.: 302113
EAN: 8595002320048
 
50.70 EUR
14.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, mahagón, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, mahagón, 700 g
Kód: 2503620
Kód dod.: 302112
EAN: 8595002320031
 
12.10 EUR
17.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, biely, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, biely, 250 g
Kód: 2504859
Kód dod.: 511240
EAN: 8591235075267
 
2.60 EUR
10.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko jemný krémový tmel k opravám trhlín, kazov, ryh v dreve, drevotrieskach a drevovláknitých doskách.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, mahagon, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, mahagon, 250 g
Kód: 2504865
Kód dod.: 511246
EAN: 8591235075564
 
2.60 EUR
10.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, orech, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, orech, 250 g
Kód: 2504869
Kód dod.: 511250
EAN: 8591235075748
 
2.60 EUR
10.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v drevených materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo, teak, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo, teak, 250 g
Kód: 2504861
Kód dod.: 511242
EAN: 8591235075380
 
2.60 EUR
10.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a chýb v drevených materiáloch.
Corega Svieži extra silný fixačný krém, 40 g
Corega
Corega Svieži extra silný fixačný krém, 40 g
Kód: 2602911
Kód dod.: 900009
EAN: 8590335008083
 
3.64 EUR
91EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fixačný krém so silnou mätovou príchuťou pre zubné náhrady až na 12 hodín.
AKCE
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Kód: 45622
Kód dod.: 795050
EAN: 8595025809445
93%
1.51 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z kokosového mlieka, ktorý pokožku vyživuje a zvláčňuje, a hedvábnymi proteínmi s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
Glade sviečka voňavá Maxi Warm Apple Pie, 204 g
Glade by brise®
Glade sviečka voňavá Maxi Warm Apple Pie, 204 g
Kód: 2406819
Kód dod.: 773142
EAN: 5000204415148
 
10.63 EUR
52.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte krásnu vianočnú vôňu červeného jablka a škorice, ktorá prinesie relaxačnú a pokojnú atmosféru do každého domova. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvoria v každej domácnosti jedinečnú atmosféru oddychu a uvoľnenia.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 3,5 kg
Kód: 2505530
Kód dod.: 302138
EAN: 8595002321472
 
46.36 EUR
13.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokopretierajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantar, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, jantar, 8 kg
Kód: 2502719
Kód dod.: 302107
EAN: 8595002319325
 
91.03 EUR
11.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebná, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebná, 8 kg
Kód: 2505980
Kód dod.: 302139
EAN: 8595002321458
 
91.03 EUR
11.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Alex renovujúci leštenka Priamo na drevo, laminát 900 ml
Alex®
Alex renovujúci leštenka Priamo na drevo, laminát 900 ml
Kód: 64697
Kód dod.: 704093
EAN: 8411660180100
100%
5.63 EUR
6.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rychle obnovuje a chrání lesk a barvu dřevěných i laminátových podlah. Překrývá škrábance a rýhy a zanechává podlahy jako nové.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, palisandr, 3,5 kg
Kód: 2503598
Kód dod.: 302116
EAN: 8595002320000
 
50.70 EUR
14.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 3,5 kg
Detecha®
Karbolín Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 3,5 kg
Kód: 2504521
Kód dod.: 302092
EAN: 8595002324046
 
50.70 EUR
14.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 3,5 kg
Kód: 2503614
Kód dod.: 302123
EAN: 8595002322691
 
50.70 EUR
14.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, teak, 8 kg
Kód: 2504520
Kód dod.: 302094
EAN: 8595002324053
 
102.31 EUR
12.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, gaštan, 8 kg
Kód: 2504517
Kód dod.: 302100
EAN: 8595002324091
 
102.31 EUR
12.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, dub, 0,7 kg
Kód: 2503623
Kód dod.: 302125
EAN: 8595002322721
 
12.10 EUR
17.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetrujúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
Druchema Cirine vosk na drevo, parkety, lino, žltá, 550 g
Druchema Cirine®
Druchema Cirine vosk na drevo, parkety, lino, žltá, 550 g
Kód: 04030
Kód dod.: 704072
EAN: 8594825001592
87%
8.67 EUR
15.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tvrdá vosková pasta pre ošetrenie parkiet, dreva, linolea a pod. Vytvára film, ktorý chráni povrch pred znečistením a uľahčuje následnú údržbu.
AKCE
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 1,6 kg
Uniflex®
Uniflex akrylátový tmel na sadrokartón, zdivo a drevo, 1,6 kg
Kód: 2504493
Kód dod.: 511344
EAN: 8591235056884
 
7.76 EUR
4.85EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K drobným opravám zdiva, sadrokartónu a dreva v interiéri i exteriéri. Tmelenie stredných a väčších nerovností.
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, murivo a drevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sadrokartón, murivo a drevo, 400 g
Kód: 2504494
Kód dod.: 511348
EAN: 8591235056914
 
2.64 EUR
6.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa k vyrovnávaniu drobných nerovností a prasklín stien (omietok, muriva, panelu, drevotriesky, dreva, sadrokartónu a pod.) a spárovaniu statických prasklín ako v interiéroch, tak aj v exteriéroch. Tmel sa aplikuje špachtľou alebo stierkou.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.