sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 250 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 250 ml
Kód: 2504679
Kód dod.: 329427
EAN: 8715743017988
 
16.67 EUR
66.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché použitie, jednoduché a bezproblémové obnovenie náteru, vysoká tepelná odolnosť do 750 °C, rieďteľná S6005, aplikácia štetcom, valčekom alebo striekaním, atraktívne čiernošedé prevedenie kovářskej farby.
Motip 603277 Presto UBS na dutiny, kartuša, 1000 ml
Motip
Motip 603277 Presto UBS na dutiny, kartuša, 1000 ml
Kód: 2505854
Kód dod.: 303370
EAN: 4052800603277
 
13.51 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
presto Ochrana dutín vozidla na báze vosku efektívne chráni vozidlo v oblasti dutín, ktoré sú obzvlášť citlivé na koróziu. Predovšetkým v oblasti dverí, bočné diely, vekí kufra, kapota, a pod.
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová farba na hrdzu, Ral 9005 čierna, 250 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová farba na hrdzu, Ral 9005 čierna, 250 ml
Kód: 2502735
Kód dod.: 329082
EAN: 8715743006647
 
12.51 EUR
50.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba s vynikajúcou odolnosťou, pružnosťou, odolnosťou voči oderu a rýchlym zasychaním (aj pri teplotách do +5°C). Hlavnou prednosťou však je vysoká antikoróznu schopnosť a možnosť natierať aj na už zhrdzavený a silne zhrdzavený kov.
Dupli-Color Alkyton Lesk, samo základová farba na hrdzu, Ral 3020 dopravná červená, 750 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samo základová farba na hrdzu, Ral 3020 dopravná červená, 750 ml
Kód: 2504319
Kód dod.: 329068
EAN: 8715743018251
 
25.50 EUR
34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba s vynikajúcou odolnosťou, pružnosťou, odolnosťou voči oderu a rýchlym zasychaním (aj pri teplotách do +5 °C). Hlavnou prednosťou však je vysoká antikorózna schopnosť a možnosť natierať aj na už zhrdzavený a silne zhrdzavený kov.
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 750 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná farba do 750 °C, kovářská čierna, 750 ml
Kód: 2504572
Kód dod.: 329426
EAN: 8715743017995
 
35.02 EUR
46.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché použitie, ľahké a bezproblémové obnovenie náteru, vysoká tepelná odolnosť do 750 °C, riadená S6005, aplikácia štetcom, valčekom alebo striekaním, atraktívne čiernošedé prevedenie kovářskej farby.
Motip 306017 Presto UBS Bitumen ochrana podvozku a karoserie, čierny, 500 ml
Motip
Motip 306017 Presto UBS Bitumen ochrana podvozku a karoserie, čierny, 500 ml
Kód: 2507154
Kód dod.: 303366
EAN: 4052800306017
 
8.18 EUR
16.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie na karosériu, v dielňach, autobusové konštrukcie, v domácnosti. Chráni podvozok proti mechanickému i chemickému namáhaniu ako sú odlétajúce kamienky, posypové soli, vody, hrdzi a poveternostným vplyvom.
AKCE
Motip Rallye akrylátový lak na disky, strieborný, 600 ml
Motip
Motip Rallye akrylátový lak na disky, strieborný, 600 ml
Kód: 2505579
Kód dod.: 105414
EAN: 8711347236114
 
9.04 EUR
9.05 EUR
15.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitný akrylátový lak špeciálne určený na disky kolies, predovšetkým vhodný na oceľové disky aj disky z ľahkých zliatin.
Motip 603239 Presto UBS Bitumen ochrana podvozku a karoserie, čierny, 1000 ml
Motip
Motip 603239 Presto UBS Bitumen ochrana podvozku a karoserie, čierny, 1000 ml
Kód: 2505853
Kód dod.: 303368
EAN: 4052800603239
 
11.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použitie na karosérii, v dielňach, autobusové konštrukcie, v domácnosti. Chráni podvozok proti mechanickému i chemickému namáhaniu ako sú odlietajúce kamienky, posypové soli, vody, hrdze a poveternostným vplyvom.
PRESTO 1K silnovrstvý plnič, šedý, 500 ml
Presto
PRESTO 1K silnovrstvý plnič, šedý, 500 ml
Kód: 2507152
Kód dod.: 106102
EAN: 4048500481710
 
9.74 EUR
19.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Přesto 1K silnovrstvý plnič je moderný 1K akrylový plnič s najlepšími plniacimi vlastnosťami. Je veľmi vhodný na vyrovnanie škrabancov a malých nerovností na brúsenom povrchu.
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová farba na hrdzu, Ral 9005 čierna, 1 l
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová farba na hrdzu, Ral 9005 čierna, 1 l
Kód: 2504242
Kód dod.: 329081
EAN: 8715743015175
 
26.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba s vynikajúcou odolnosťou, pružnosťou, odolnosťou voči oderu a rýchlym zasychaním (i pri teplotách do +5°C). Hlavnou prednosťou však je vysoká antikorozná schopnosť a možnosť natierať aj na už zhrdzavený a silne zhrdzavený kov.
Spraytool značkovací sprej žltý, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej žltý, 500 ml
Kód: 2506710
Kód dod.: 106374
EAN: 4044965331744
 
6.75 EUR
13.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné značenie pre stavebné a inžinierske stavby, staveniská a cestné staviteľstvo.
Dupli-Color Alkyton žiaruvzdorná farba do 750 °C, čierna, 250 ml
Dupli-Color
Dupli-Color Alkyton žiaruvzdorná farba do 750 °C, čierna, 250 ml
Kód: 2504528
Kód dod.: 329422
EAN: 8715743017957
 
14.93 EUR
59.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchle a jednoduché použitie, jednoduché a bezproblémové obnovenie náteru, vysoká tepelná odolnosť do 750 °C, riediteľná S6005, aplikácia štetcom, valčekom alebo striekaním, atraktívne čiernošedé prevedenie kováčskej farby.
Spraytool značkovací sprej ružový, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej ružový, 500 ml
Kód: 2506708
Kód dod.: 106370
EAN: 4044965331720
 
6.75 EUR
13.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné značenie pre stavebné a inžinierske stavby, stavenisko a cestné staviteľstvo.
AKCE
Motip Ralley základ pod farby, šedý, 600 ml
Motip
Motip Ralley základ pod farby, šedý, 600 ml
Kód: 2506628
Kód dod.: 105418
EAN: 8711347236152
 
9.04 EUR
9.05 EUR
15.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Motip Ralley šedý základ je ideálny podklad použiteľný ako plnič a ako podpora priľnavosti medzi povrchom a konečným náterom.
Spraytool značkovací sprej červený, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej červený, 500 ml
Kód: 2505639
Kód dod.: 106372
EAN: 4044965331737
 
6.75 EUR
13.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné značenie pre stavebné a inžinierske stavby, staveniská a cestné staviteľstvo.
AKCE
Motip Rallye univerzálny akrylátový lak, čierny mat, 600 ml
Motip
Motip Rallye univerzálny akrylátový lak, čierny mat, 600 ml
Kód: 2505578
Kód dod.: 105412
EAN: 8711347231089
 
9.04 EUR
9.05 EUR
15.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Motip Rallye sprej je univerzálny lak v akrylátovom prevedení. Veľmi rýchloschnúci s vysokou krycou schopnosťou a odolnosťou voči poveternostným podmienkam.
AKCE
Motip Rallye univerzálny akrylátový lak, čierny lesk, 600 ml
Motip
Motip Rallye univerzálny akrylátový lak, čierny lesk, 600 ml
Kód: 2506625
Kód dod.: 105410
EAN: 8711347231065
 
9.04 EUR
9.05 EUR
15.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny lak v akrylátovom prevedení, rychloschnúci s vysokou krycou schopnosťou. Odolný voči vplyvom počasia. Vhodný pre široké použitie v automobilovom i inom priemysle. Vhodný aj na drevo a niektoré plasty.
Dupli-Color Alkyton Kovářská farba na kov, čierna, 750 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Kovářská farba na kov, čierna, 750 ml
Kód: 2503608
Kód dod.: 329276
EAN: 8715743014765
 
27.10 EUR
36.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je antikorózna, alkyd-uretanová vrchná i základná farba v jednom. Vysoký obsah kovových pigmentov vytvára atraktívny, matný, drsný povrch s kovovými odleskami.
Motip 04018 sprej na disky čierny lesk, 500 ml
Motip
Motip 04018 sprej na disky čierny lesk, 500 ml
Kód: 2504591
Kód dod.: 106231
EAN: 8711347209729
 
9.74 EUR
19.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Motip, sprej na disky áut. Vysoko kvalitný, rýchloschnúci nitro kombi lak, odolný voči poveternostným vplyvom.
Motip 04019 sprej na disky čierny mat, 500 ml
Motip
Motip 04019 sprej na disky čierny mat, 500 ml
Kód: 2504592
Kód dod.: 106232
EAN: 8711347209705
 
9.74 EUR
19.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Motip, sprej na disky áut. Vysokokvalitný, rýchloschnúci nitro kombi lak, odolný proti poveternostným vplyvom.
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Motip
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Kód: 2502676
Kód dod.: 105428
EAN: 8711347009565
 
9.74 EUR
19.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci lak na zabezpečenie brilantného lesku a odolnosti. Tento bezfarebný lak je odolný voči poveternostným vplyvom, dodáva dokonalú ochranu pred UV žiarením a vyblednutím laku.
Motip 04001 sprej, univerzálna autoumel, čierna pololesk, 500 ml
Motip
Motip 04001 sprej, univerzálna autoumel, čierna pololesk, 500 ml
Kód: 2503363
Kód dod.: 105430
EAN: 8711347040018
 
9.74 EUR
19.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitný, rýchloschnúci nitro kombi lak. Dobrý prietok, hladký povrch. Odolný voči poveternostným vplyvom, odolný voči svetlu (nežloutne).
Spraytool značkovací sprej oranžový, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej oranžový, 500 ml
Kód: 2505642
Kód dod.: 106380
EAN: 4044965331775
 
6.75 EUR
13.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné označovanie pre stavebné a inžinierske stavby, stavenisko a cestné staviteľstvo.
Spraytool značkovací sprej zelený, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej zelený, 500 ml
Kód: 2505641
Kód dod.: 106378
EAN: 4044965331768
 
6.75 EUR
13.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné značenie pre stavebné a inžinierske stavby, staveniská a cestné staviteľstvo.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.