Hlavná stránka  >  Adidas Pure Game toaletná voda pre mužov 100 ml

Adidas Pure Game toaletná voda pre mužov 100 ml

Dočasne nedostupné
Adidas Pure Game toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód:
77206
EAN:
3607345405094
hmotnosť:
0.460
Výrobca:
Adidas®
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Adidas Pure Game je drevito korenistá vôňa uvedená na trh v roku 2010.

V rámci historickej športovej udalosti Majstrovstvá sveta vo futbale v Juhoafrickej republike v roku 2010 vytvoril Adidas v spolupráci so spoločnosťou Coty novú limitovanú edíciu Pure Game. Pure Game je, rovnako ako hosťujúci krajiny - JAR, drsná a neočakávaná vôňa, ktorá dokonale stelesňuje ducha zjednocujúceho rozmanité kultúry.

Táto mužná vôňa spája jej nositeľa, vášnivé futbalistu - fanúšikov aj hráčov z celého sveta. A to dokazuje, že v tímovej práci nie je nič nemožné. Impossible is Nothing.

Adidas sa inšpiroval bohatou rozmanitosťou a silou Juhoafrickej republiky. Vzdal hold tejto hostiteľskej krajine osobitým podpisom vône Pure Game, ktorá je výsledkom harmonického spojenia prírodných ingrediencií nachádzajúcich sa v rozmanitej krajine Juhoafrickej republiky, známe ako Rainbow Nation.

Športové, drsný a mužný - v obchodoch bude vôňa Pure Game bezprostredne rozpoznateľná vďaka nápadnému čiernemu balenia. Tento skromný vzhľad je kompenzovaný farebnými kruhmi deltovitého tvaru a smelým nápisom "Special Edition: South Africa". 11 odlišných farieb na kruhoch reprezentuje 11 úradných jazykov Juhoafrickej republiky a zároveň 11 hráčov futbalového tímu. Balenie je inšpirované jedinečným vzhľadom, hrdosťou a nádejou JAR a znázorňuje harmóniu vytvorenú spojením rôznych skupín v jeden tím pri globálnej športovej udalosti obrích rozmerov. Futbal nie je len hra, je to časť života.

  • vôňa špeciálne určená hlavne pre futbalistov a ich fanúšikov, športové a odvážne muža
  • inšpirujúce a rozmanitá vôňa podporuje pocity nadšenia a radosti z hry
  • jej svieže tóny podčiarknu charizma každého športovca
  • EdT 100 ml Tester
parametre
VýrobcaCoty
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre mužov
typ produktuDřevité typy
Varianty tohoto produktu
Související produkty


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ