Hlavná stránka  >  Značka -  ALPA®
Ponúkame iba tovar skladom

Historie společnosti ALPA je historií stabilní a prosperující společnosti. Obliba značky ALPA přetrvala dlouhá desetiletí. Po předválečné etapě výroby v Brně se závod v roce 1948 přestěhoval do Velkého Meziříčí. V roce 1994 proběhla privatizace a společnost ALPA je dnes moderním a perspektivním podnikem. Vlastnictví tradiční české značky a téměř sto let trvající spokojenost našich zákazníků je nejcennějším klenotem, který zdobí značku ALPA.

:
Radiť podľa
Počet
Alpa 378 voda po holení 50 mlAlpa 378 voda po holení 50 ml
Dezinfikuje a osvěží pleť po holeňou, obsahuje septonex.Obsah: 50 ml
1.06 EUR
Skladom
Početks
-7%
Alpa Konský univerzálny masážne balzam 250 mlAlpa Konský univerzálny masážne balzam 250 ml
konský balzam, úľava pre svaly a kĺby!Bolia vás svaly lebo kĺby? Vyzkoušejte Koňský balzam! Tento osvedčený prípravok je určen pre výraznou úlevu po fyzickej lebo športový záťaži všetkého druhu. Účinne pomůže i pri rehabilitaci zlomenín a liečbe pohmožděnin. Konský balzam obsahuje řadu bylinný
4 EUR
Ušetríte 0.3 EUR (7%)
Skladom
Početks
-7%
Alpa Gaštan bylinný masážny gél na unavené nohy 100 mlAlpa Gaštan bylinný masážny gél na unavené nohy 100 ml
Alpa masážne bylinný gél je určen k ošetrení nohou unavených po celodenním státie, k obmedzenie pocitu ťažkých nohou. Gaštanový extrakt dobroprajne pôsobí na cievny systém, predovšetkým na žíly, zlepšuje prekrvenie a znižuje bolestivosť nezánětlivé formy kŕčových žil.
1.78 EUR
Ušetríte 0.14 EUR (7%)
Skladom
Početks
-6%
Alpa Arnika masážna emulzia s arnikou a nechtíkom 100 mlAlpa Arnika masážna emulzia s arnikou a nechtíkom 100 ml
masážne emulzia s arnikou obohacuje stávajúce řadu francovkový masážních krémů. Jemná emulzia obsahuje mimo klasickej zmesi éterických olejov ALPA naviac extrakt arniky, ktorý blahodárne pôsobí na zhmožděniny, kĺbna záněty, zklidňuje únavu namožených svalů, zlepšuje krvný obeh a hádam ju tedy využiť
2.04 EUR
Ušetríte 0.14 EUR (6%)
Skladom
Početks
-14%
Alpa Classique kolínska voda unisex 100 mlAlpa Classique kolínska voda unisex 100 ml
príjemná, svieži vôňa sa základem bergamotu, vhodná pre muža i ženy.
1.28 EUR
Ušetríte 0.2 EUR (14%)
Skladom
Početks
-10%
Alpa Chypre kolínska voda unisex 100 mlAlpa Chypre kolínska voda unisex 100 ml
Chypre kolínska voda ťažší univerzálny vôňa vhodná pre muža i ženy.
1.28 EUR
Ušetríte 0.15 EUR (10%)
Skladom
Početks
-10%
Alpa Fougere Eau de Cologne kolínska voda pre mužov 250 mlAlpa Fougere Eau de Cologne kolínska voda pre mužov 250 ml
kolínska voda má příjemnou nevtíravou vôňu. Parfum (extrakt) - obsahuje 15 až 30 % vonné parfémové kompozícia v koncentrovaném liehu (alkoholu). Parfémová voda (Eau de Parfum, EdP) - obsahuje 8 až 15 % vonné parfémové kompozícia v cca 85 - 90% liehu. Toaletná voda (Eau de Toilette, EdT) - obsah
2.68 EUR
Ušetríte 0.3 EUR (10%)
Skladom
Početks
-6%
Alpa Gaštan bylinný masážny krém 40 gAlpa Gaštan bylinný masážny krém 40 g
Alpa bylinný masážne krém s gaštanom 40 gJe ideálnym doplňkem už osvedčené francovky Alpa. Masáž prípravkom uvoľňuje namáhané svalstvo, zamezuje pocitu ťažkých nohou, osviežuje a chladí zároveň. Gaštanový extrakt svojimi účinkami dobroprajne pôsobí na cievny systém, predovšetkým na žíly.
1.06 EUR
Ušetríte 0.07 EUR (6%)
Skladom
Početks
-6%
Alpa Kostihoj bylinný masážny krém 40 gAlpa Kostihoj bylinný masážny krém 40 g
Alpa bylinný masážne krém s kostivalem 40 g Je ideálnym doplňkem už osvedčené francovky Alpa. Masáž prípravkom uvoľňuje namáhané svalstvo a kĺby, osviežuje a chladí zároveň. Extrakt z kořene kostivalu svojimi účinkami dobroprajne pôsobí na podlitiny, zhmožděniny a výrony.
1.06 EUR
Ušetríte 0.07 EUR (6%)
Skladom
Početks
-7%
Alpa Kostihoj bylinný masážny gél 100 mlAlpa Kostihoj bylinný masážny gél 100 ml
Je vhodný pre uvoľnenia svalstva a kĺbov. Kostivalový extrakt svojimi účinkami dobroprajne pôsobí na podlitiny, zhmožděniny a výrony, napomáha hojenie zlomenín a vleklých poranenie. Ďalší účinnej látky obsiahnuté v gélu – kosodrevinový silica má antimikrobiálny, prokrvující a protizánětlivé účinkami
1.78 EUR
Ušetríte 0.14 EUR (7%)
Skladom
Početks
-7%
Alpa Klinček bylinný masážny gél 100 mlAlpa Klinček bylinný masážny gél 100 ml
Je vhodný pre masáže kĺbov, svalů a páteře. Hrebíček má dezinfekčný, antimikrobiálny a mierne znecitlivujúci účinkami v kombinácii s ďalšími éterickými oleji a je preto vhodný k utlmenie svalových a revmatických bolesťou, má výrazné regeneračný účinkami.
1.78 EUR
Ušetríte 0.14 EUR (7%)
Skladom
Početks
-2%
Alpa Ice Gel chladivý masážny gél 250 mlAlpa Ice Gel chladivý masážny gél 250 ml
Má vďaka vysokému obsahu mentolu, kafru a extraktu zo sibiřské jedľa výrazne chladivé účinkami a prináša okamžitú a rýchlu úlevu svalů a kĺbov nielenže po športový námahe, ale aj pri revmatických bolestiach. Výrazne zvyšuje prekrvenie pokožky. Niekoľkokrát denne aplikovať na pokožku.
2.83 EUR
Ušetríte 0.07 EUR (2%)
Skladom
Početks
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ