Hlavná stránka  >  American Spirit pyrotechnika CE2 kompakt 24 rán 1 kus II. triedy nebezpečenstva predajné od 18 rokov!

American Spirit pyrotechnika CE2 kompakt 24 rán 1 kus II. triedy nebezpečenstva predajné od 18 rokov!

Dočasne nedostupné
American Spirit pyrotechnika CE2 kompakt 24 rán 1 kus II. triedy nebezpečenstva predajné od 18 rokov!
Kód:
83482
EAN:
8592209005266
hmotnosť:
0.880
Výrobca:
Pyrotechnika
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Jedná sa o kompakt v tvare kocky, vnútri ktorého sú uložené jednotlivé rany. Kompakt umiestnite na rovnú a pevnú podložku. Následne v priebehu troch až šiestich sekúnd po zapálení záPalnice kompaktu, začnú vystreľovať do výšky cca 15 až 50 metrov (podľa kalibru) efekty - červeno-bielo-modrá kométa v tvare vejára, prechádzajúca do červených, bielych a modrých Pivoniek, biela kométa prechádzajúci do červených , bielych a modrých hviezdičiek, zelená kométa v tvare vejára prechádzajúci sa do striebornej rotácie so zvukom, praskajúce kométa v tvare vejára prechádzajúci do praskajúcich Pivoniek, 3 rany po jednej vytvorí vejárový efekt.

Efekt: červeno-bielo-modrá kométa v tvare vejára, prechádzajúca do červených, bielych a modrých Pivoniek, biela kométa prechádzajúci do červených, bielych a modrých hviezdičiek, zelená kométa v tvare vejára prechádzajúci sa do striebornej rotácie so zvukom, praskajúce kométa v tvare vejára prechádzajúca do praskajúcich Pivoniek, 3 rany po jednej vytvorí vejárový efekt

- počet rán: 24 rán
- priemer mažiare: 20 mm
- doba trvania efektu: 42 s
- trieda nebezpečenstva II. - predajné od 18 rokov

Bezpečnostné pokyny: kompakt musí stáť na rovnej, pevnej a nehorľavé podložke. Je vhodné kompakt ukotviť aby nedošlo k jeho prevráteniu v priebehu činnosti. Pri zapaľovaní sa nikdy nenakláňajte nad výmetnou časť kompaktu. Po zapálení odstúpte aspoň o 10-20 metrov.

American Spirit pyrotechnika CE2 kompakt 24 rán 1 kus

parametre
VýrobcaLIU YANG Fireworks Limited, Liuang PCR
Balenie1


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ