Hlavná stránka  >  Thierry Mugler A * Men Pure Wood toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek

Thierry Mugler A * Men Pure Wood toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek

Dočasne nedostupné
Thierry Mugler A * Men Pure Wood toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek
Kód:
98348
EAN:
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Thierry Mugler
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Orientálna - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 1996

Thierry Mugler prichádza so svojim hrdinom A * Men, ktorý čerpá silu a vytrvalosť zo srdca prírody tým, že vzdáva hold jednému prvku: surovému a ušľachtilému drevu. A * Men Pure Wood je pozvánkou na cestu do srdca drevitých, elegantných, a napriek tomu drsných mužných vôní. Nová vôňa, navrhnutá ako limitovaná edícia, odhaľuje sofistikovanosť a intenzitu nadmerného množstva cédrového dreva a cyprusu

Thierry Mugler Amen Pure Wood je aromatická vôňa plná hrejivého dreva. Predstavuje silu a energiu neskrotnej prírody. Vonia po teplom dreve a Aromatické káve. Túto skvostnú kompozíciu doplňuje nádych sladkej Vanilky, Pačuli a cyprusy. To všetko vytvára originálny Parfum, ktorý Vás pohltí jedinečnou vôňou dreva. Vychutnajte si túto vonnú esenciu. Vôňa Thierry Mugler Amen Pure Wood dovedie Váš štýl k dokonalosti. Parfém Veru Pure Wood sa hodí pre každodenné nosenie, ale aj pre výnimočnú príležitosť.

Thierry Mugler A * Men Pure Wood je toaletná voda pre mužov, ktoré z vás urobí hotového elegána. Vnorené ingrediencie v podaní kávy, Pačuli alebo dubu sú toho jednoznačným dôkazom. Poddajte sa divokému stretnutie s novými tónmi, ktoré vo vás vzbudí sebaistého jedinca bez akýchkoľvek zábran.

Tvar fľaše je navrhnutý tak, že to vyzerá, že je vyrobený z dreva.Hviezda v stredu Adornes s odtieňmi jantáru.Vôňa je k dispozícii ako 100 ml Eau de Parfum.

Zloženie vône:
HLAVA: Pačuli
SRDCE: cédrové drevo
ZÁKLAD: káva, vanilka

Thierry Mugler A * Men Pure Wood toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek

parametre
VýrobcaClarins Fragrance Group
Druhtoaletní voda
určeniePre mužov
Balenie1
typ produktuOrientálne typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ