Hlavná stránka  >  Bruno Banani No Limits toaletná voda pre mužov 50 ml Tester

Bruno Banani No Limits toaletná voda pre mužov 50 ml Tester

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Bruno Banani No Limits toaletná voda pre mužov 50 ml Tester
Kód:
100692
EAN:
hmotnosť:
0.310
Výrobca:
Bruno Banani
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Drevito - aromatická vôňa uvedená na trh v roku 2016

Zbavte sa limitov: Bruno Banani uvádza novú limitovanú edíciu!
Predné vôňa Bruno Banani Man a Woman rozširujú svoje pôsobenie predstavením prvej limitovanej edície No Limits.Klasická dvojica vôní Bruno Banani Man a Woman už prejavila svoj sebavedomý, nekonvenčné a zábavný charakter - je oslavou života až po limity. V septembri 2016 značka Bruno Banani zachádza ďalej. S vôňami No Limits Man a No Limits Woman sa ruší všetky limity a obmedzenia počas horúcich nocí, keď každý odhalí svoju vnútornú divokú stránku. Nové vône sa stávajú nevyhnutnosťou pre všetkých milovníkov značky Bruno Banani.

Život nie je len o tom správať sa rozumne a pokojne. Sú to dlhé divokej noci, ktoré nám dávajú pocit slobody. Ponoriť sa do nočného života a ponechať stranou všetky bežné obmedzenia. Teraz Bruno Banani navodzuje tento pocit vo svojich limitovaných, hypnotických a sexy vôňach.

Uvoľnite v sebe svoju divokú stránky a zbavte sa všetkých limitov s novou dvojicou vôňou Bruno Banani. Vzrušujúca vôňa sa prezentujú v nejikoničtějším živočíšnom balení odrážajúce to, aká má byť nočnou zábava: divoká, zvodná, voľná a trúfalá.

Vyvoláva obraz trendového muža oblečeného v tričku s haďou potlačou. Jeho hypnotická žiarivá osobnosť je vždy tam, kde sa dejú zázraky.Mužný charakter vône No Limits Man sa prejavuje od prvotných energických tónov Guarany v sprievode červeného Jablka a chutného orechového akordu.Hypnotická sila vyplýva z tónov Guajaku a charizma z vetiverového podpisu, ktorý vôni dodáva pamätný mužný dotyk a prebúdza v každom mužovi jeho divokú stránku.

Zloženie vône:
HLAVA: Grapefruitový olej, Guarana, červené jablko
SRDCE: levanduľa, oriešky, drevo Gaiac
ZÁKLAD: vetiver, živice, Ambra

Bruno Banani No Limits Man toaletná voda Tester 50 ml

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
určeniePre mužov
Balenie1
DruhToaletní voda
typ produktuDřevité typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ