Hlavná stránka  >  Beyoncé Heat toaletná voda pre ženy 50 ml Tester

Beyoncé Heat toaletná voda pre ženy 50 ml Tester

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Beyoncé Heat toaletná voda pre ženy 50 ml Tester
Kód:
75374
EAN:
hmotnosť:
0.200
Výrobca:
Beyoncé
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Zmyselná ovocná - drevitá vôňa.

Beyoncé je vizionárkou a svetovou ikonou udávajúce smer. Jej jedinečná osobnosť v sebe mieša príťažlivosť a eleganciu.Je renesančný ženou tejto dekády v pravom slova zmysle. Beyoncé si podrobila hudbu, filmy aj módu.Jej meno a krásna tvár sú známe po celom svete.A práve teraz sa esencia jej sebavedomia, štýlu, ducha a sexappealu stala inšpiráciou novej vône, ktorá v sebe skrýva nespútaný vnútorný oheň.Beyoncé Heat je rovnako nezabudnuteľná ako žena, ktorá bola jej inšpiráciou. Vzbudzuje vášeň a nadšenie.Objavte oheň skrývajúci sa vo vnútri.

Vôňa Beyoncé Heat sa predstavuje v ohromujúcom sklenenom flakóne, ktorý spája túžbu sa sofistikvaností a vytvára silný, sexy, elegantný dojem. Design flakónu korešponduje so samotnou Beyoncé, odvážny, provokatívny, sexy krivky a zrkadlí v sebe zmyselnosť a vášeň.Uhladený štvorcový tvar nadčasového balenia sa smerom k svojmu vrcholu zužuje do zvodne útleho hrdla.Červená farba flakónu vytvára rafinovaný dojem nespútaného ohňa sálajúceho vnútri.

Luxusný vzhľad balenia podčiarkuje zlatý rozprašovač, na ktorom sú vyryté slová "Beyoncé" a "HEAT". Konečný vzhľad dotvára okázalý sklenený uzáver, na ktorého vŕšku nájdete vyryté písmeno B ako Beyoncé.

parametre
VýrobcaCoty
Balenie1
DruhParfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuOrientálne typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ