Hlavná stránka  >  Hugo Boss Boss Bottled Intense toaletná voda pre mužov 100 ml

Hugo Boss Boss Bottled Intense toaletná voda pre mužov 100 ml

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Hugo Boss Boss Bottled Intense toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód:
86800
EAN:
737052952925
hmotnosť:
0.350
Výrobca:
Hugo Boss
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Drevito korenistá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2015
Limitovaná a zberateľská edícia, vôňa pre muža súčasnosti, ktorý žije svoj život s intenzitou

Boss Bottled je vôňa pre muža súčasnosti, jeho voňavé vyjadrenie mužnosti. Boss Bottled je na celom svete oceňovaná ako moderné mužná klasika, ktorá má na svojom konte už viac ako 57 miliónov predaných kusov.

Hoci je úspešnou už viac ako desaťročie, príťažlivé orientálne fougère nebolo nikdy relevantnejšie než v dnešnom svete výziev: v meniacich sa časoch neustále poskytuje možnosť voľby.Vo svojej elegantnej komplexnosti zachytáva množstvo kontrastov, je rovnako ikonická a prispôsobivá ako na mieru šitý oblek.Muž súčasnosti je zjavne dômyselný: svoj život žije intenzívne, a pritom zostáva nohami na zemi.

Boss Bottled Intense odhaľuje muža súčasnosti a jeho silu osobnosti: jeho hĺbku, intenzívny vášeň, pevné odhodlanie a nadšenie, teda všetky výrazné vlastnosti, ktoré ho posúvajú na dosiahnutie profesionálnych a osobných cieľov.

Vôňa je naplnená väčším množstvom drevín, korenín a intenzívnej koncentrácie vzácnych olejov. Čerstvé jablko vyvažuje pokojnejšie kvet zeleného pomaranča. Výsledkom je menej sladká vôňa, ktorá však pôsobí luxusnejšie a neospravedlniteľne mužne.

Vôňa je zmesou vitálnych kvetov zeleného pomaranča s chrumkavým jablkom v úvode doplnená zmyselne koreneným Geraniol, škoricou a klinčekmi v srdci. Základ je bohatou dávkou santalu, Vetiveru a cédru zahalenú v zmyselné vanilke, ktorá vôňu prepožičiava dotyk absolútnu rafinovanosti.

Zloženie vône:
HLAVA: jablko, Bergamot, pomarančový kvet
SRDCE: Pelargónie, škorica, klinčeky
ZÁKLAD: santalové drevo, céder, vetiver, vanilka

Flakón Boss Bottled Intense je replikou dizajnu klasickej vône Boss Bottled, avšak s tmavšie a lásku viac tekutinou. Vonkajšie balenie sa prezentuje v sofistikovanom tmavo šedom odtieni. Nekompromisne mužná vôňa Boss Bottled Intense je poctou čisté štruktúre línií, ktoré muži súčasnosti vyhovujú funkčnosťou a nezameniteľnú eleganciou.

Kampaň predstavuje muža súčasnosti, ktorého stvárňuje hollywoodska ikona Gerard Butler v úlohe neodolateľného moderného hrdinu. Butler je zosobnením sily a pôvabu, ktoré sú hnacou silou modernej mužnosti: odráža odvahu, sebavedomie, neustále hľadanie pestrosti a naplnenie života. Vyhľadáva a púšťa sa do všetkých životných skúseností.Televízny spot nakrútil filmový režisér Anthony Mandler, tlačená vizuál pripravil fotograf Cliff Watts. Obaja tvorcovia presvedčivo vyjadrili cestu dnešného muža, spolu s hodnotami, ktorými sa riadi vo svojom živote: odvahou, silou, čestnosťou a štýlom.

Hugo Boss Boss Bottled Intense EdT 100 ml Tester pánska toaletná voda

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
určeniePre mužov
Balenie1
DruhToaletní voda
typ produktuDřevité typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ