Hlavná stránka  >  Bottega Veneta Knôt Eau Florale toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Bottega Veneta Knôt Eau Florale toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Dočasne nedostupné
Bottega Veneta Knôt Eau Florale toaletná voda pre ženy 75 ml Tester
Kód:
90382
EAN:
3607343827850
hmotnosť:
0.330
Výrobca:
Bottega Veneta
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2015.

Knôt Eau Florale je pokračovaním spolupráce Tomasa Maiera s pafumérkou Danielou Andrier.Chcel som vôňu zachytávajúcu prebúdzanie zmyslov útekom do záhrady, hovorí Maier. Sú to pokojné chvíľky oddychu, o ktorých sa domnievam, že sú nekonečným luxusom.

Inšpiráciou kreatívneho riaditeľa Bottega Veneta Tomasa Maiera pre vôňu Knot je vízia úniku z reality vedúcej k vile na talianskej Riviére.Dom s výhľadom na šumiace more stojí v kopcoch, jeho interiér je prežiarený slnečným svetlom, otvorené okná vpúšťajú dovnútra slaný vánok a kombináciu vôní Pivoniek zo záhrady a vzdialených klementínok.Knot Eau Florale spisuje ďalšiu kapitolu stredomorského obdbobia, ktorá je tentoraz zasadená do kvetinovej záhrady vily. Záhrada sa v záplave rozkvitajúcich ruží a Pivoniek stáva súkromnou svätyňou, ktorá je plná života, ale rafinovaná vo svojom vyjadrení.

Flakbon vôňa Knot Eau Florale inšpirovaný benátskym sklárstvom a tradičnou talianskou karafou - odráža zaoblené krivky a čisté línie flakónu vône Knot. Tentokrát je vyrobený zo svetlého matného priečne pruhovaného skla, ktoré dáva flakónu jemne zahmlenú povahu pripomínajúcu slnečné svetlo presvitajúce cez hmlu.Zostáva najvýraznejším dizajnovým prvkom flakónu: zlatý uzáver v tvare uzla pripomína typický prvok Bottega Veneta, Knotclutch.

parametre
VýrobcaCoty
Balenie1
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ