Hlavná stránka  >  Bruno Banani Absolute toaletná voda pre mužov 50 ml Tester

Bruno Banani Absolute toaletná voda pre mužov 50 ml Tester

Dočasne nedostupné
Bruno Banani Absolute toaletná voda pre mužov 50 ml Tester
Kód:
81479
EAN:
730870188781
hmotnosť:
0.250
Výrobca:
Bruno Banani
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Aromatická - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2014
pre mužov 16-30 rokov, ktorí sú mužní, sebavedomie, atraktívne, milujú flirt a zábavu

Absolute Man je neodolateľne zvodná a sebavedomá vôňa pre mužov, ktorí vedia, čo chcú. Zatiaľ čo iní muži sa prehnane snažia zapôsobiť, Absolute Man je prirodzený a sebavedomý. Priťahuje ženy svojím bezstarostným, uvoľneným postojom, ktorý je pre všetky ženy neodolateľný.

Flakón vás upúta svojím typickým skosením a neprehliadnuteľnou oranžovou farbou. Tá pripomína iskrivosť energetického nápoja v kokteilu ovocných zložiek - Grapefruitu a mandarínky. Kompozícia je aromatická a korenistá, v úvode ľahko osviežená Citrusy.

Vôňu otvára dávka dynamickej intenzity vyvolaná energickým nápojom z osviežujúceho ovocia a prenikavých korenia. Navodí muži pocit pohody a dobrej nálady. Potom sa odhalí základné tóny rozvíjajúce hlbokú a intenzívnu zmyselnosť: hrejivo - mužné ambrové dreviny sa spájajú so zvodnými tónmi fazuliek Tonky a Vanilky. Obohacujú vôňu o uvoľnenosť a sebavedomie, ktoré na ženy pôsobia tak príťažlivo.

Zloženie vône:
HLAVA: grapefruit, mandarínka, čierne korenie
SRDCE: akord energetického drinku, lístky Fialky, Konvalinka
ZÁKLAD: fazuľa Tonka, jantárové drevo, vanilka

Balenie vône Absolute Man je perfektný zmesou ikonických prvkov značky bruno banani vo sviežom, novom štýle vyjadrujúcim nenútenú zvodnosť, ktorá je pre ženy tak príťažlivá. Tvar a farebnosť flakónu sú inšpirované zložením vône: výnimočný pomarančový uzáver evokuje osviežujúci energický nápoj, zaoblené krivky flakónu podčiarkujú zmyselný a hladký základ vône zložený z ambrových drevín, fazuliek Tonky a Vanilky. Naklonený flakón je pripomienkou toho, aký má byť postoj muža Absolute Man - vždy uvoľnený, nenútený a bezprostredné.

Bruno Banani Absolute Man EdT 50 ml Tester pánska toaletná voda

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre mužov
typ produktuOrientálne typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ