Hlavná stránka  >  Burberry Body Eau de Parfum toaletná voda pre ženy 85 ml Tester

Burberry Body Eau de Parfum toaletná voda pre ženy 85 ml Tester

Dočasne nedostupné
Burberry Body Eau de Parfum toaletná voda pre ženy 85 ml Tester
Kód:
71606
EAN:
hmotnosť:
0.190
Výrobca:
Burberry
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Cyprusovo ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2011.

Burberry uvádza novú vôňu Burberry Body, ktorej prvé tvárou je Rosie Huntington-Whiteley, modelka a herečka, ktorú poznáte z filmu Transformers 3. Je nenútene zmyselná, krásna a britská. Už skôr si ju kreatívny riaditeľ Christopher Bailey vyberal pre reklamné kampane Burberry. Pretože Body je inšpirovaná kultovým trenčkotom Burberry, je Rosie v kampani odetá do růžovozlatého saténového plášťa.

Broskyňa je druh ovocia zo skupiny kôstkovice, ktorý rastie na strome broskyňa obyčajná. Ide o mäkký plod tvorený kôstkou, ktorá je uprostred. Okolo nej sa nachádza sladká dužina približne oranžovej farby obsahujúce vysoký podiel vody. Ohraničená je jedlou šupkou, ktorá má ružovkastú až červenkastú farbu, ak je plod zrelý.

Frézie sa pestujú predovšetkým kvôli rezu. V domácich podmienkach však rastlina našla svoje uplatnenie skôr v skleníku či zimnej záhrade ako na záhonoch.

Ruže (Rosa) je rod kríkovitých rastlín s viac ako 100 druhmi, ktoré sa vyskytujú v prírode, všetky z severnej pologule a predovšetkým z mierneho pásma. Sú to väčšinou kríky alebo popínavé rastliny, niekedy tiež plazivé. Dosahujú dĺžky 2-5 metrov, zriedka však až 20 metrov. Ruža sa veľmi často a vo veľkom počte pestujú, najmä ako okrasné rastliny.

parametre
VýrobcaInter Parfums
Druhparfémovaná voda
Balenie1
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ