Hlavná stránka  >  Burberry My Burberry toaletná voda pre ženy 90 ml Tester

Burberry My Burberry toaletná voda pre ženy 90 ml Tester

Dočasne nedostupné
Burberry My Burberry toaletná voda pre ženy 90 ml Tester
Kód:
81547
EAN:
5045419039642
hmotnosť:
0.660
Výrobca:
Burberry
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2014

nová ikonická vôňa plná emócií

Burberry uvádza najvýznamnejšie vôňu, ktorú doteraz vyrobilo. Je to príbeh, ako zo starých čias, napriek tomu je pevne spätý so súčasnosťou. Londýnska záhrada po daždi a meno My Burberry, to čo ľudia zvolajú zakaždým, keď hovorí o svojom trenčkotu. Nadčasová klasika, aj také je vyjadrenie súčasnosti a budúcnosti pomocou vône.

Vôňa je inšpirovaná anglickou záhradou po daždi, je sebavedomá, krásne elegantná a nenápadná typickým britským spôsobom. Je to vyjadrenie značky minulosťou a zároveň budúcnosťou, preto sa tvárou kampane stali: Kate Moss a Cara Delevingnová - unikátne prvýkrát tieto dve tváre zachytené spoločne. Vizuál a všetky ich spoločné fotografie sú obstarávané fotografom Mario Testino pod vedením kreatívneho riaditeľa Christopherom Bailey. Cára a Kate majú na sebe trench coat a dodávajú celej kampani nádych individuality, histórie a optimizmu.

Vôňu vytvoril Parfumér Francis Kukrdjian, preslávený v tomto odbore po celom svete a pracuje v ňom viac ako 20 rokov. Je to kvetinová vôňa, kedy v hornom nótu nájdete sladký hrášok a Bergamot, v srdci Pelargónie a v základe Pačuli a damaškové ružu.

Zloženie vône:
HLAVA: sladký hrášok, bergamot
SRDCE: zlaté dule, frézie, listy Pelargónie
ZÁKLAD: Pačuli, damašková ruža, ruže centifolia

Design fľaštičky reflektuje trench coat Burberry. Vršok je rovnaký ako gombík na trench coat a mašlička je vyrobená z rovnakého materiálu ako trench coat - tento materiál vynašiel Thomas Burberry pred viac ako 100 rokmi.

Christopher Bailey, Chief Creative a generálny riaditeľ Burberry hovorí: My Burberry je naozajstným stelesnením našej značky - vône, dizajn a postoj. Vôňa, ktorá je kópiou troch coat, je vynikajúci vo všetkých smeroch.

Burberry My Burberry EdP 90 ml Tester dámska parfémová voda

parametre
VýrobcaInter Parfums
Balenie1
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ