Hlavná stránka  >  Bvlgari Aqva Divina toaletná voda pre ženy 65 ml Tester

Bvlgari Aqva Divina toaletná voda pre ženy 65 ml Tester

Dočasne nedostupné
Bvlgari Aqva Divina toaletná voda pre ženy 65 ml Tester
Kód:
86802
EAN:
783320486500
hmotnosť:
0.330
Výrobca:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2015.

Koncentrácia neprekonateľnej krásy.Bvlgari odhaľuje dámsku Aqva Divina, klenot zrodený zo zázrakov Stredozemného mora. Zo zeme svetla a vôní, kde sa nádherné ovocné sady zvažujú na pobreží, do centra Gaii, matky Zeme.V tomto svete sa prostredníctvom tisícov bohýň rozvinula ženskosť.Je to kolíska, ktorú si rímsky klenotník zvolil pre vôňu Aqva Divina: hlboké putovanie k dávnym gréckym a rímskym koreňom, k vyznávačom krásy a zmyselnosti. 

V neustálej hre odrazov voňavé a estetické prvky navzájom dopĺňajú: vzácne kamene a vône sa stávajú modernými talizmanmi, ktoré stimulujú pamäť ako odtlačok zanechaný na pokožke.Stelesňujúca harmóniu prírodných pokladov, ako Venuša pri prvom rozednení sveta, odhaľuje sa Aqva Divina ako perla z lastúry.

Flakón Aqva Divina je poctou Botticelliho Venušu a jeho interpretáciu božskej krásy.Zmyselný tvar a Perleťové odlesky čerpajú inšpiráciu v krivkách a delikátnych odtieňoch lastúry, z ktorých sa zrodí perla. Všetky vlastnosti lastúry - príjemná štruktúra aj kaleidoskop farieb - evokuje podstatu ženskosti.Intenzívna metafora, ktorú si značka Bvlgari zvolila na poetickú interpretáciu flakónu Aqva Divina.

parametre
VýrobcaCarte Blanche Greetings Ltd.
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ