Hlavná stránka  >  Bvlgari Blv II toaletná voda pre ženy 1 ml odstrek

Bvlgari Blv II toaletná voda pre ženy 1 ml odstrek

Dočasne nedostupné
Bvlgari Blv II toaletná voda pre ženy 1 ml odstrek
Kód:
98717
EAN:
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Orientálna vôňa uvedená na trh v roku 2009
zmyselná, tajomná, iskrivá, stelesňuje prirodzenosť s dušou večné ženskosti

Pre ženu, ktorá miluje eleganciu.

Zloženie vône:
HLAVA: aníz, Fialka, mandarínka, sladkého drievka
SRDCE: Pačuli, haitský vetiver, Kosatec
ZÁKLAD: benzoin, šedá Ambra, cist, pižmo

Intenzívne tóny a iskrivá ľahkosť charakterizujú najnovšiu dámsku líniu značky Bulgari BLV Eau de Parfum II, ktorá je stelesnením absolútnej prirodzenosti.

BLV Eau de Parfume II je inšpirovaná kúzlom modrých odtieňov, ktoré jej prepožičiavajú na zaujímavé prirodzenosti, ale zároveň charakterizujú aj jej intenzitu a sofistikovanosť. Meno - BLV Eau Parfum II - odkazuje ku konceptu BLV, ktorému bol práve vdýchnutý nový život. Vôňa nás privádza k samej podstate značky Bulgari a stáva sa dokonalým anagramom esencia šperkárov modernej doby.

Modrá farba BLV Eau de Parfum II predstavuje doteraz neobjavené miesto a svojimi tónmi so zreteľnými luminiscenčnými premenami vytvára dojem priestorové i časové nekonečnosti - dotyk večnosti v mieste možností bez hraníc. Nádhernému plnému odtieni modrej je pripisovaná duša plná energie, charizmatická a krásna.

BLV Eau de Parfum II v sebe nesie esenciu bytosti s vitálny ženskosťou a vybavenú neodolateľnú príťažlivosťou. Jej ladná gestá nechýba prirodzenú gráciu a jej oduševnený výraz je tak vzrušujúce a zvodný.

Ikona iskrivé modernej elegancie miluje sofistikovane vybrané, ale súčasne prirodzené esencie, ktoré sú dokonalým prepojením intenzity a ľahkosti - a práve taká je aj jej vôňa BLV Eau de Parfum II.

BLV Eau de Parfum II začína nový koncept, ktorého podstatou je intenzita najvybranejších akordov, ktoré dopĺňajú jemné tóny plné energie a vitality evokujúce dokonalú čistotu univerza plnú rozmanitých odtieňov modrej.

parametre
VýrobcaCarte Blanche Greetings Ltd.
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
Balenie1
typ produktuOrientálne typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ