Hlavná stránka  >  Bvlgari Bvlgari Man toaletná voda 1 ml odstrek

Bvlgari Bvlgari Man toaletná voda 1 ml odstrek

Dočasne nedostupné
Bvlgari Bvlgari Man toaletná voda 1 ml odstrek
Kód:
98720
EAN:
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Bvlgari odhaľuje dielo stvorené zo sily a jasu. Elegantný a sofistikovaný pohľad na mužnosť so sebou prináša stratenú prirodzenosť, ktorú pretvára do neodolateľné aury rýdzeho muža.
Unikátny monolitický dizajn flakónu na báze veľkorysé čistoty a žiarivého lúča svetla presne vystihuje moderný a iskrivý mužný štýl Bvlgari. 

Zloženie vône:
HLAVA: bergamot z Kalábrie, fialkovej lístky, Hruška, lotosový kvet
SRDCE: Ambra, santalové drevo, vetiver, Kašmírové drevo, biele drevo, Cypriol
ZÁKLAD: kadidlo, benzoinová živice, fazuľa Tonka, med, pižmo

Hruška je ovocie, plod Hrušky, ktorý je malvice. Tieto šťavnaté plody sa podľa doby dozrievania respektíve úrody delia na letné, jesenné a zimné. Pričom letné sú najmenej trvanlivé a zimné naopak vydrží najdlhšie. Hrušky je možné skladovať, nevydrží ale tak dlho ako jablká. Hrušky sú ovocie s veľmi nízkym výskytom Vitamínu C. Nezanedbateľný je však výskyt vitamínu B, a to hlavne pod šupkou.

<> Silica sa destiluje z rozdrveného kmeňa a koreňov malého stromu pestovaného v Indii a Austrálii. V Indii sú tieto stromy štátom chránené a je zakázané je rúbať - či už na súkromných pozemkoch či pozemkoch patriacich cirkvi - skôr, než strom dosiahne vek 30 rokov. Už okolo roku 500 pr.n.l. bolo santalové drevo používané pri náboženských rituáloch, a stále je ešte súčasťou týchto ceremoniálov v Indii a Číne. Santalové drevo v sebe skrýva drevnatú, balzamovitú notu a veľkú hodnotu má čoby stabilizátor.

Tráva s ťažkými vláknitými koreňmi rastie v teplých klimatických podmienkach Haiti, ostrovu Réunion a v Indii - destiláciou sa z nej získava hustý olej. Odér pripomína vôňu vlhkej pôdy a koreňov so silným drevnatým podtónom - vetiver, ktorá je skvelým stabilizátorom, prepožičiava vonným zmesiam suchý temperamentný tón.

parametre
VýrobcaCarte Blanche Greetings Ltd.
Balenie1
Druhtoaletní voda
typ produktuOrientálne typy
určeniePre mužov


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ