Hlavná stránka  >  Bvlgari Man In Black toaletná voda 1,5 ml s rozprašovačom, vialka

Bvlgari Man In Black toaletná voda 1,5 ml s rozprašovačom, vialka

Dočasne nedostupné
Bvlgari Man In Black toaletná voda 1,5 ml s rozprašovačom, vialka
Kód:
91985
EAN:
783320976179
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Orientálna korenená vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2014 - Boh zrodený na zemi.

Jedinečný výtvor mužných, neo-orientálnych prvkov, nová toaletná voda je treťou časťou trilógie muža Bvlgari nasledujúcom po vôňach Bvlgari Man a Bvlgari Man Extreme

Tak ako Vulkán – charizmatický rímsky boh ohňa – aj nová vôňa využíva silu Stredomoria a extrémnu, neskrotenú silu Zeme.Je určená mužovi, ktorý stelesňuje modernú, nezameniteľnú mužnosť. Odráža podstatu muža Bvlgari, jeho inšpiratívnosť a triumfálnosť.Svojou ohnivou novinkou Bvlgari završuje výnimočný cyklus, v ktorom sa legendárny klenotník ponoril hlboko do mytológie, ako aj do bohatého rímskeho dedičstva, aby prerozprával pôsobivý príbeh zrodenia moderného muža.Genéza trilógie muža Bvlgari začína vulkánom, mýtickým rímskym bohom ohňa a ochrancom kováčov.

Vychádzajúca z tyrkysových hĺbok Stredozemného mora, ohnivá hora Stromboli siaha vysoko k zafírovej oblohe a je pokrytá čiernym pieskom pokropení ružovým granátom, cez ktorý presvitajú okrové kryštáliky a drsné obsidiány. Horúca láva sa vylieva z krátera sopky a tečie do mora, kde vytvára panorámu drsnej krásy - vyžarujúcu svetlo a božskú nádheru vyvolávajúcu zdesenie i očarenie, silu i pokoj.

Umiestnená v žiarivom ebenovom flakóne, Bvlgari Man in Black vyniká neprehliadnuteľným, neo-orientálnym podpisom, ktorý charakterizuje zahaľujúcu zmyselnosť.

parametre
VýrobcaCarte Blanche Greetings Ltd.
Balenie1
Druhparfémovaná voda
typ produktuOrientálne typy
určeniePre mužov


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ