Hlavná stránka  >  Bvlgari Man in Black toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek

Bvlgari Man in Black toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek

Dočasne nedostupné
Bvlgari Man in Black toaletná voda pre mužov 1 ml odstrek
Kód:
98724
EAN:
00098724
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Orientálna korenistá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2014

Boh zrodený na zemi

Jedinečný výtvor mužných, neo-orientálnych prvkov, nová toaletná voda je treťou časťou trilógie muža Bvlgari nasledujúcim po vôňach Bvlgari Man a Bvlgari Man Extreme. Vôňa s korenistými vrchnými tónmi, ktoré hladko prechádzajú k zmyselnému teplu Ambry, aby sa ustálili v drevitých dymových tónoch. Bvlgari Man in Black zachytáva výraznou esenciu moderného muža, potomka rímskych bohov.

Tak ako Vulkán - charizmatický rímsky boh ohňa - aj nová vôňa využíva silu Stredomoria a extrémne, neskrotené silu Zeme. Je určená mužovi, ktorý stelesňuje moderné, nezameniteľnú mužnosť. Odráža podstatu muža Bvlgari, jeho inšpiratívnosť a triumfálnosť. Bvlgari opäť interpretuje veľké témy Parfumérstve prostredníctvom cenných prírodných surovín. Vo svete pánskych vôní je Bvlgari Man in Black neprekonateľným dielom vo svojej sile, výrazné sýtosti a asertívny charizmy.

Svoju ohnivú novinkou Bvlgari završuje výnimočný cyklus, v ktorom sa legendárny klenotník ponoril hlboko do mytológie, ako aj do bohatého rímskeho dedičstva, aby prerozprával pôsobivý príbeh zrodenia moderného muža.Genéza trilógie muža Bvlgari začína vulkánom, mýtickým rímskym bohom ohňa a ochrancom kováčov. Od čias veľkého Homéra je Vulkán predstaviteľom magického ohňa, ktorý každoročne v ľudskej podobe zostúpil na Zem, aby poctil Rimanov na festivale Volcanalia.Vyhnaný z Olympu hlavným bohom Jupiterom a bohyňou Juno, Vulkán padol do Stredozemného mora, kde ho prijali nymfy Tethys a Euronyme. Útočisko našiel v prostredí gréckych ostrovov - vo vulkanickom súostrovie na severe Sicílie, ktorému dominujú ostrovy Stromboli a Lipari.

Vychádzajúce z tyrkysových hĺbok Stredozemného mora, ohnivá hora Stromboli siaha vysoko k zafírové oblohe a je pokrytá čiernym pieskom pokropenie ružovým granátom, cez ktorý presvitajú okrovej kryštáliky lýtka a drsné obsidiány. Žeravá láva sa vylieva z krátera sopky a tečie do mora, kde vytvára panorama drsnej krásy - vyžarujúce svetlo a božskú nádheru vyvolávajúce zdesenie aj očarenie, silu i pokoj.

Tu, v novom domove, sa rozvinula legendárny zvodná a fyzická sila Vulkána. Pod ochranou nýmf založil nové kráľovstvo pod zemským povrchom ostrova, obklopený sopkami gréckych ostrovov, kde vyrábal zázraky zo Železa, striebra, zlata a platiny a vyvíjal výnimočné zbrane a šperky pre bohov. Bez toho sa radil medzi klenotníkov tej doby, vytvoril tie najvýnimočnejšou diela antiky: palác slnko, výzbroj pre Achiles a združenia Aeneas, žezlo Agamemnóna a korunu Ariadny.

Táto slávna minulosť sa stala inšpiráciou trilógie vôní Bvlgari Man, zachytávajúce esenciu spoľahnutie sa na vlastné sily a úžasné sebakontroly legendárneho muža. Vulkán 21. storočia, muž Bvlgari, dominuje a panuje vlastnému svetu. Sebavedomý, výrazný a úspešný, je archetypom pravej mužnosti.

Bvlgari Man in Black je vôňa odrážajúce jeho intenzívnu mužnosť. Výnimočná nová vôňa vyjadruje všetky paradoxy súčasného muža - jeho živelnou vitalitu, uvedomovanie si vlastných chýb a vôľu prekonať ich. Kontrolovaná Vlna zvodné sily a extrémnej prepracovanosti.

Vôňa odhaľuje svoje korenisté, žiarivé tóny. Neobvyklý ambrový rum vytvára zvláštny kontrast s jemne korenistými tónmi a vyvoláva netradičné, živú stopu.

Zloženie vône:
HLAVA: tabak, rum
SRDCE: koža, Tuberóza, Kosatec
ZÁKLAD: benzoin, fazuľa Tonka, Guajakové drevo

Umiestnená v žiarivom Ebenové flakóne, Bvlgari Man in Black vyniká neprehliadnuteľným, neo-orientálnym podpisom, ktorý charakterizuje zahaľujúce zmyselnosť.

Absolútne podmanivá vôňa, takmer hypnotická. Takto označil novinku Bvlgari Man In Black jej tvorca, majster Parfumér Alberto Morillas.Bvlgari Man in Black je moderný, neo-orientálna vôňa, ktorá je absolútne nová vo svete Bvlgari. Nestáva sa často, že v pánskej vôni môžeme použiť kvet Tuberózy. Je to magnetická zložka tradične používaná v dámskych vôňach. Ja som ju však pretvoril do novej podoby hrou na kontrasty pomocou tónov kože, Ambry, vzácnych živíc a fazuliek Tonky. Nevídaná štruktúra nám umožnila vytvoriť vôňu, ktorá je absolútne podmanivá, takmer hypnotická. Povedal by som, že je až trestuhodne zvodná.

Bvlgari Man In Black EdP 100 ml pánska toaletná voda

parametre
VýrobcaCarte Blanche Greetings Ltd.
Balenie1
Druhparfémovaná voda
typ produktuOrientálne typy
určeniePre mužov


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ