Hlavná stránka  >  Bvlgari Omnia Crystalline toaletná voda pre ženy 1 ml odstrek

Bvlgari Omnia Crystalline toaletná voda pre ženy 1 ml odstrek

Dočasne nedostupné
Bvlgari Omnia Crystalline toaletná voda pre ženy 1 ml odstrek
Kód:
98730
EAN:
00098730
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2005
kytica čerstvo rozvinutých kvetov, trblietavá duše krištáľu s prirodzeným pôvabom, a dotykom zmyselnosti.
Pre ženu: moderný a elegantný.

Omnia Crystalline je kyticou čerstvo rozvinutých kvetov, ktoré prebúdza k životu žiariace trblietanie krištáľu čistého ako tón, ktorým súzvučia srdcia a duše modernej ženy. Symbol žiarivého a neodolateľného lúča života charakterizovaný práve novú Omnia Crystalline v sebe nesie oduševnený krásu a všestrannú vyváženosť modernej ženy, ktorej prirodzený pôvab nenápadne dopĺňa diskrétnym dotykom zmyselnosti. Rovnako ako prírodný kryštál skrýva v sebe Omnia Crystalline mnoho rozmanitých vrstiev - vonných tónov, ktoré spoločne vytvárajú jej originálnu a ojedinelú vôňu. Počiatočné tóny prinášajú vzrušujúce priezračnosť sviežeho Bambusu v kombinácii so šťavnatým nashi. Tajomné SRDCE vône Omnia Crystalline poodhaľuje závoj upředenou z nitiek vábivé nehy lotosových kvetov, bez toho aby porušoval svieži charakter celej kompozície. Decentný a zmyselnú bodku tvorí balzové drevo, ktoré v sebe skrýva pôvabnú hĺbku duše celej vône.

Zloženie vône:
HLAVA: bambus, Nashi
SRDCE: lotosový kvet
ZÁKLAD: balzové drevo

Bambus je súhrnný názov pre niekoľko rodov vždyzelených drevnatých tráv z čeľade lipnicovitých, podčeľaď bambusovité. Najväčšie druhy dorastajú do výšky až 40 metrov. Bambus slúži ako mnohostranný materiál na podobné účely ako drevo. Môže byť použitý ako materiál pre konštrukciu stavieb, výrobu nástrojov, nábytku, ale aj papiera a odevov, alebo aj ako potravina.

Naši (tiež Nashi; Pyrus pyrifolia) je ovocie mierneho pásma, presnejšie druh Hrušky. Niekedy sa s týmto ovocím možno stretnúť pod označením japonskej alebo ázijské Hrušky. Pôvodne pochádza z Číny. V súčasnosti je rozšírené v celej východnej Ázii a Japonsku. V posledných rokoch sa s jeho pestovaním začína aj v Čile, Francúzsku a Taliansku. Plody sú v Česku menej obvyklým druhom ovocia. Plod Hrušky našu má guľovitý až mierne zaoblený tvar a väčšinou žltkastú farbu. Je šťavnatejšie a sladšie ako európska Hruška, vyzerá a chutí ako kríženec medzi hruškou a jablkom (ovšem kríženec to nie je, jedná sa skutočne o samostatný druh).

parametre
VýrobcaCarte Blanche Greetings Ltd.
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ