Hlavná stránka  >  Bvlgari Omnia Indian Garnet toaletná voda pre ženy 1,5 ml as rozprašovačom, vialka

Bvlgari Omnia Indian Garnet toaletná voda pre ženy 1,5 ml as rozprašovačom, vialka

Dočasne nedostupné
Bvlgari Omnia Indian Garnet toaletná voda pre ženy 1,5 ml as rozprašovačom, vialka
Kód:
78669
EAN:
783320456206
hmotnosť:
0.012
Výrobca:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2014.

Po ametystu (Omnia Amethyste), koralu (Omnia Coral) a krištáľu (línie Omnia Crystalline EdT a EdP) prichádza na rad ďalšie výnimočný klenot, ktorým je mandarínkovo zafarbený granát.Práve on sa stal inšpiráciou pre novú dámsku vôňu Omnia Indian Garnet.Vzácny kameň získava mimoriadny lesk pomocou špeciálneho brúsenia aj vďaka svojej unikátnej transparentnosti.Jeho zvláštne, temne oranžová farba s odleskom červenej pripomína západ slnečného kotúča do vĺn oceánu a robí ho klenotom hodným kráľov i cisárov.

Litovská modelka Edita Vilkeviciute sa stala dokonalou múzou Bulgari Omnia Indian Garnet. Výnimočná dievča, ktorá dobýva svet, má v sebe citlivú a zmyselnú krásu, čo ju robí ideálne personifikáciou ženy Omnia preslávené svojou zmyselnou krásou.

Vôňa stvorená firmou Bvlgari a Parfumérom Albertom Morillas a inšpirovaná unikátnym mandarínkovým granátom je ako pozvánka na dobrodružnú cestu objavujúci slávnu minulosť i nemenej vzrušujúce prítomnosť Indie. Kvetinovo drevitá Omnia Indian Garnet je farbitú kompozíciou doslova preniknutou vitálne ženskou energiou.

parametre
VýrobcaCarte Blanche Greetings Ltd.
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ