Hlavná stránka  >  Bvlgari Omnia Indian Garnet toaletná voda pre ženy 1ml odstrek

Bvlgari Omnia Indian Garnet toaletná voda pre ženy 1ml odstrek

Dočasne nedostupné
Bvlgari Omnia Indian Garnet toaletná voda pre ženy 1ml odstrek
Kód:
98732
EAN:
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Bvlgari
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2014
Po ametystu (Omnia Amethyste), koralu (Omnia Coral) a krištáľu (línie Omnia Crystalline EdT a EdP) prichádza na rad ďalšie výnimočný klenot, ktorým je mandarínkovo zafarbený granát. Práve on sa stal inšpiráciou pre novú dámsku vôňu Omnia Indian Garnet. Vzácny kameň získava mimoriadny lesk pomocou špeciálneho brúsenia aj vďaka svojej unikátnej transparentnosti. Jeho zvláštne, temne oranžová farba s odleskom červenej pripomína západ slnečného kotúča do vĺn oceánu a robí ho klenotom hodným kráľov i cisárov.

Litovská modelka Edita Vilkeviciute sa stala dokonalou múzou Bulgari Omnia Indian Garnet. Výnimočná dievča, ktorá dobýva svet, má v sebe citlivú a zmyselnú krásu, čo ju robí ideálne personifikáciou ženy Omnia preslávené svojou zmyselnou krásou.

Vôňa stvorená firmou Bulgari a Parfumérom Albertom Morillas a inšpirovaná unikátnym mandarínkovým granátom je ako pozvánka na dobrodružnú cestu objavujúci slávnu minulosť i nemenej vzrušujúce prítomnosť Indie. Kvetinovo drevitá Omnia Indian Garnet je farbitú kompozíciou doslova preniknutou vitálne ženskou energiou.

Žiarivé a intenzívne tóny evokujú kúzlo tisíce iskrivých zábleskov pri prvom pohľade na mandarínkový granát. Sicílska mandarínka je zdrojom šťavnato sviežeho dúšku okoreneného nepatrnú prítomnosťou šafranu.Magnetizujúci tóny srdca nás vedú preslávenými indickými záhradami tisíce farieb a vôní, kde sa Osmanthus snúbi s indickou tuberózou, očarujúce a zmyselnú kvetinou rozkvitajúce s poslednými lúčmi zapadajúceho slnečného kotúča.Exotický akord indického dreva a hrejivé Ambry elegantne zdôrazňuje samu zmyselnú podstatu vône.

Zloženie vône:
HLAVA: mandarínka, šafran
SRDCE: indická Tuberóza, Osmanthus
ZÁKLAD: indické drevo, Ambra

parametre
VýrobcaCarte Blanche Greetings Ltd.
Druhtoaletní voda
určeniePre ženy
Balenie1
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ