Hlavná stránka  >  Calvin Klein Downtown toaletná voda pre ženy 90 ml Tester

Calvin Klein Downtown toaletná voda pre ženy 90 ml Tester

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Calvin Klein Downtown toaletná voda pre ženy 90 ml Tester
Kód:
76783
EAN:
3607349652258
hmotnosť:
0.190
Výrobca:
Calvin Klein
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2013 - novinka jesene.

Dámsky parfém Calvin Klein Downtown vytvorila Caroline Sabas v roku 2013.Bol navrhnutý tak, aby dosiahol minimálne rovnakú obľubu zákazníkov ako jeden z najznámejších parfémov Euphoria for Women. Centrum mesta (tzv. downtown) je stredom všetkého diania.Frekventované miesto predstavuje modernú, trochu uponáhľanú dobu, kde sa dá všetko stihnúť a naplno zažiť. 

Stredná intenzita a výdrž Parfumu sú vhodné na denné nosenie v jarných a letných mesiacoch.Zapáčia sa predovšetkým veľmi moderným ženám, ktoré žijú podľa svojho a nechcú sa prispôsobovať. Sú si totiž vlastnými pani a na svoju nezávislosť nedajú dopustiť.

Parfémovaná voda Calvin Klein Downtown je jedinečná vôňa, ktorá je zameraná na mladšie ženy a dievčatá.Svieže Citrusy sú kombinované s bielymi kvetinovými akordmi, ovocnými tónmi a jemnou vôňou Aromatického dreva s výrazným kadidlom.Jednoduchý, príjemne vyzerajúci flakón, v ktorom je táto zaujímavá vôňa uložená napovedá, že táto jemná vôňa nie je komplikovaná a nájde svojich priaznivcov najmä v romantických ženách a dievčatách, ktoré vyznávajú zaujímavé vône.

parametre
VýrobcaCoty
Balenie1
DruhParfémovaná voda
typ produktuOrientálne typy
určeniePre ženy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ