Hlavná stránka  >  Carolina Herrera 212 VIP parfumovaná voda 1ml odstrek

Carolina Herrera 212 VIP parfumovaná voda 1ml odstrek

Dočasne nedostupné
Carolina Herrera 212 VIP parfumovaná voda 1ml odstrek
Kód:
99522
EAN:
hmotnosť:
0.010
Výrobca:
Carolina Herrera
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Carolina Herrera 212 VIP s príjemnou a mladistvo sviežu ovocno-kvetinovou vôňou.

Ovocná zložka je v tejto vôni zastúpená výraznú a neodolateľnú gardéniou, ktoré šťavnatosť a sladkosť dodávajú ovocné tóny Mučenky. Toto duo tvoria základ Parfumu 212 VIP, do ktorého sa postupne pripájajú akordy ďalších arómu.Výrazná je najmä vanilka, ktorá v kombinácii s pižmom, Parfumu dodáva zmyselnú jemnosť a hebkosť.Výraznou zložkou je tiež esencia rumu, ktorá vôňu dodáva úplnou jedinečnosť.

Parfém 212 VIP je osviežujúcou vôňou pôsobiaci veľmi žensky a elegantne.Dokáže však tiež vyvolávať dojem zmyselnosti a príťažlivosti.Súčasne tejto vôni arómu rumu dodáva istú mladistvú neskrotnosť.To všetko v jednom Parfumu. Vôňa symbolizuje moderné, kreatívne ženu, ktorá v sebe všetky tieto vlastnosti dokáže úplne nonšalantne skĺbiť.Táto žena je výnimočná a je si toho vedomá, práve preto VIP.

Presne taká by aj nositeľka tohto parfému mala byť - sebavedomá, svoje, plná energie a samozrejme zároveň aj elegantné.Vôňu 212 VIP si zamilujú všetky ženy, ktoré si užívajú divokosť mesta a všetky jeho možnosti.Ocenia ho tiež každá žena, ktorá vždy musí byť v centre diania.Tento Parfum jej bude dokonalým doplnkom.

Preto je tento Parfum určený pre každodenné nosenie.212 VIP dokonale podčiarkne vašu dôležitosť a výnimočnosť aj na prosté prechádzke, ale tiež vás urobí neprehliadnuteľnou na každom večierku.

zloženie vône

parametre
VýrobcaPuig
Balenie1
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuOrientálne typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ