Hlavná stránka  >  Cartier Baiser Vole Fraiche toaletná voda pre ženy 100 ml

Cartier Baiser Vole Fraiche toaletná voda pre ženy 100 ml

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Cartier Baiser Vole Fraiche toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód:
88725
EAN:
3432240036940
hmotnosť:
0.550
Výrobca:
Cartier
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Svieža kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2015.

Ľahká varia c e na Eau de Parfum, dotyk svieža a delikátna lalie, prekvapujúce chladivý efekt na koži, jemný mrazivý pocit vyvoláva nečakané emócie.

Baiser Volé eau de Parfum Fraiche, svieža Parfumová voda Ukradnutý bozk, je osviežujúcou interpretáciou obľúbenej Eau de Parfum. Je ako ľahký chladivý vánok s nadpozemskou ľaliou.Nevinnosť kvetov dopĺňa veľmi ženskú kompozíciu Parfumu záchvevom nebezpečenstva a prekvapujúcim údivom. Ľahúnke a svižné kvapôčky vône dopadajú na pokožku s mrazivým bozkom, ktorý prináša chvejivé pocity.Svieža, kvetinová dámska vôňa je láskyplne uzavretá vo fľaštičke s chladivými odtieňmi ružovej.Čistá dokonalosť začína už pri krabičke, ktorá je zahalená do červenej grogrénovej stuhy zdobenej plastickou papierovou ľaliou.

Flakón Baiser Volé je opláštený jemným závojom mrazivej ružovej, ktorá postupne mizne. Čistá horná časť flakónu dovoľuje vidieť cez vôňu.Vzácny uzáver dotvára elegantný a sofistikovaný efekt. Krabička - delikátne balenie, ktoré stojí na polici pre optimálnu visibilitu: jemný ružový štvorec je orámovaný bielym vlysom. Široká Cartier červená grogrénová stužka ozdobená papierovým ľaliovým kvetom je oviazaná okolo krabičky.

parametre
VýrobcaCartier France
Balenie1
DruhParfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ