Hlavná stránka  >  Christina Aguilera Woman toaletná voda 50 ml Tester

Christina Aguilera Woman toaletná voda 50 ml Tester

Dočasne nedostupné
Christina Aguilera Woman toaletná voda 50 ml Tester
Kód:
85982
EAN:
737052861982
hmotnosť:
0.300
Výrobca:
Christina Aguilera
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinovo ovocná dámska vôňa uvedená na trh v roku 2014

Christina Aguilera sa naučila byť spokojná s tým, aká je žena. Woman, jej najnovšie vôňa, odhaľuje verne osobnosť, ktorou sa stala. Inšpiruje ženy k rovnakému sebavedomie, ktoré Christina pociťuje v sebe, vďaka ktorému vyžaruje príťažlivú hrejivosť a ženskosť.

S každým rokom si viac a viac uvedomujem, čo pre mňa znamená byť ženou, hovorí Christina. Keď je žena stotožnená sama so sebou, dokáže navonok prejaviť väčšie sebavedomie, zmyselnosť a nie je možné ju prehliadnuť. Woman som vytvorila ako vôňu oslavujúce ženskosť v každej z nás, dodáva. Chcem dať ženám nástroj, s ktorým sa budú cítiť silné a zmyselné, ktorý im umožní oslobodiť ich absolútnu ženskosť.

Najnovšie vôňa Christina Aguilera oslavuje povahu ženy - fascinujúce kombináciu vitálny žiarivosti a hrejivé zmyselnosti. Christina sa chce spojiť so ženami hlbšie a inšpirovať ich k tomu, aby prejavili to najlepšie, čo v nich je. Pre Parfumovanú vodu Woman Christina starostlivo zvolila zložky predstavujúce jej vlastné kvality, aby pomohla ženám poodhaliť ich vlastné ženskosť, eleganciu a vnútornú silu. Christina Aguilera Woman sa rozvíja od živých, energických tónov ovocia - šťavnatého ananásu, zlaté Hrušky a vitálneho ružového korenia. Žiarivá ovocná kombinácia je intenzívnym úvodom k povzbudenie sebavedomia.

SRDCE sa skladá z bielych kvetov, napríklad z tónov nežnej bielej Magnólie. Večný a nezameniteľný symbol ženskosti patrí k najstarším kvetom sveta. Jej svieže, vláčna vôňa dáva silu vnútornej ženskosti, zatiaľ čo jej zamatovej lupienky pôsobí na pokožku ako pohladenie.Magnolia som zvolila preto, lebo je pre mňa životným zdrojom a stelesnením krásy, plodnosti, vytrvalosti a dokonalosti. Tieto unikátne vlastnosti žien majú pre mňa ešte väčší význam v mojej špeciálnej životnej etape. 

Stáročia uctievané, zlatisté tóny Ambry, sú v základe vône nástroji zvodnosti, ktoré vôňu poskytujú hĺbku, a ženám dodávajú sebavedomie spojené s príjemným pocitom. Pižmo je súčasťou všetkých vôní Christina Aguilera, pretože má pre ňu zvláštny význam: je zmyselné a dlhotrvajúci, vďaka čomu perfektne dopĺňa kolekciu jej vôňou.

Zloženie vône:
HLAVA: ananás, Hruška, ružové korenie
SRDCE: biela magnólia, biele kvety
ZÁKLAD: Ambra, pižmo

Christina Aguilera Woman EdP 50 ml Tester dámska parfémová voda

parametre
VýrobcaProcter & Gamble
Balenie1
Druhparfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ