Hlavná stránka  >  Charriol Eau parfumovaná voda pre ženy 100 ml

Charriol Eau parfumovaná voda pre ženy 100 ml

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Charriol Eau parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód:
76787
EAN:
hmotnosť:
0.310
Výrobca:
Charriol
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Ovocno-kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2008
Bohatá, zmyselná a luxusné parfémová voda bola vytvorená z najlepších a najušľachtilejších vonných esencií. Zanecháva za sebou jedinečnú a nezabudnuteľnú stopu a je ódou na vyberanú ženskú zmyselnosť.

Okrúhly flakón s čistým dizajnom kombinuje priehľadné sklo s matným. Je orámovaný veľmi známym oceľovým lanom Charriol. Ako prekvapenie je tu zlatý prsteň s kamienkami, ktorý je usadený pod uzáverom, ktoré vyzerá ako malý klenot v tvare korunky.

Bohatá, zmyselná a luxusné parfémová voda bola vytvorená z najlepších a najušľachtilejších vonných esencií: Bobule jalovca, kvet pomarančovníka, somálske kadidlo, Pačuli, fazuľa Tonka. Zanecháva za sebou jedinečnú a nezabudnuteľnú stopu a je ódou na vyberanú ženskú zmyselnosť.

Zloženie vône:
HLAVA: Vanilková orchidea, lístok pomarančovníka, Jalovec
SRDCE: mango, fazuľa Tonka
ZÁKLAD: Ambra, Pačuli, drevo, kadidlo

Parfémy značky Charriol sú vône bohaté, zmyselné a luxusnými, vytvorené z najlepších a najušľachtilejších vonných esencií. Vône sú plná prekvapení a zanechávajú za sebou nezabudnuteľnú a jedinečnú stopu. Flakón ukrýva ako prekvapenie zlatý prsteň s kamienkami, ktorý je usadený pod uzáverom, ktoré vyzerá ako malý klenot v tvare korunky.

Značka Charriol ponúka široký výber hodiniek a šperkov, ktoré obohatila aj o Parfumy. Meno Charriol patrí medzi novšie mená vo svete módy a Parfumy tejto značky určite prinesú svieži závan na Parfumérské scénu.

parametre
VýrobcaCofinluxe
DruhParfémovaná voda
Balenie1
typ produktuKvetinové typy
určeniePre ženy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ