sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Chejn

Trendem doby je stravovat se stále zdravěji: jíst a v naší kuchyni používat čerstvé suroviny. Filozofie rodinné firmy CHEJN, dlouholetých chovatelů psů, zní: Když kvalitně jíme my, proč ne naši mazlíčci? 


Výrobce: Chejn, Hlavní 42, [email protected]
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Kód: 2507136
Kód dod.: 976304
EAN: 8594048100072
 
1.64 EUR
4.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäsová konzerva - kompletné krmivo, s kuracím mäsom. Je vhodné ako kompletná krmná dávka pre mačky všetkých plemien (pozri odporúčané dávkovanie), alebo ako odmena či spestrenie granulovaného krmiva.
Chejn Myšák s hovädzím konzerva pre mačky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s hovädzím konzerva pre mačky, 350 g
Kód: 2505844
Kód dod.: 976303
EAN: 8594048100089
 
1.64 EUR
4.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masová konzerva - kompletné krmivo, s hovädzím mäsom. Je vhodný ako kompletná krmná dávka pre mačky všetkých plemien (pozri odporúčané dávkovanie), alebo ako odmena či spestrenie granulovaného krmiva.
AKCE
Barry masová konzerva s jahňacím pre psov, 850 g
Chejn
Barry masová konzerva s jahňacím pre psov, 850 g
Kód: 2504976
Kód dod.: 976106
EAN: 8594048100522
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obľúbená masová konzerva pre psov s jahňacím, čakankovým koreňom pre zdravú slinivku, pečeň a trávenie a s nechtíkom pre dobrý zrak. Krmivo neobsahuje lepok a tak je ľahko stráviteľné.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov hovädzie, 430 g
Kód: 2601181
Kód dod.: 976359
EAN: 8594048100744
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s hovädzím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
AKCE
Chejn BARRY s kačicou konzerva pre psov, 850 g
Chejn
Chejn BARRY s kačicou konzerva pre psov, 850 g
Kód: 2505842
Kód dod.: 976301
EAN: 8594048100546
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výnimočná a exkluzívna masová konzerva pre psov s kačacím mäsom. Jablko dodá pektín potrebný pre správnu funkciu čriev, ľanové semienko podporí kvalitnú srsť a tymián je prírodným antiparazitikom.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Kód: 2601182
Kód dod.: 976363
EAN: 8594048100737
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s jehněčím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
AKCE
Barry masová konzerva s kuracím pre psov, 850 g
Chejn
Barry masová konzerva s kuracím pre psov, 850 g
Kód: 2504975
Kód dod.: 976105
EAN: 8594048100515
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chutná a výživná masová konzerva pre psov s kuracím. Mrkva dodá vitamín A pre zdravý zrak, losos rybí olej pre lepšiu srsť a voňavá petržlenová vňať zaručí dobré trávenie. Krmivo neobsahuje lepok a tak je ľahko stráviteľné.
AKCE
Chejn Bravo Plus s kuracím a zeleninou 430g
Chejn
Chejn Bravo Plus s kuracím a zeleninou 430g
Kód: 2601183
Kód dod.: 976364
EAN: 8594048100751
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus s kuracím a zeleninou – vyvážené krmivo pre psov s chutnou masovou receptúrou.
AKCE
Chejn BARRY so zverinou konzerva pre psov, 850 g
Chejn
Chejn BARRY so zverinou konzerva pre psov, 850 g
Kód: 2505843
Kód dod.: 976302
EAN: 8594048100539
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedinečná a chutná mäsová konzerva pre psov so zverinou. Ovsené vločky dodajú živiny a vlákninu. Pŕhľava pôsobí pozitívne na čistenie krvi a dobrú srsť a rozmarín je prírodné antiparazitikum.
AKCE
Barry masová konzerva s hovädzím pre psy, 850 g
Chejn
Barry masová konzerva s hovädzím pre psy, 850 g
Kód: 2504974
Kód dod.: 976104
EAN: 8594048100508
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chutná masová konzerva pre psy s hovädzím, pivovarskými kvasnicami pre lepšiu srsť a meduňkou pre bezproblémové trávenie a dobrú náladu. Krmivo neobsahuje lepok a tak je ľahko stráviteľné.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.