Hlavná stránka  >  Chloé Chloé toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Chloé Chloé toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Dočasne nedostupné
Chloé Chloé toaletná voda pre ženy 75 ml Tester
Kód:
79665
EAN:
688575201918
hmotnosť:
0.310
Výrobca:
Chloé
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinová - púdrová uvedená na trh v roku 2009
noblesný, elegantný, veľmi ženská, vystihuje nespútaného ducha s vrodeným zmyslom pre módu a štýl.
Od začiatku až do samého konca dodáva žene istotu, že nikoho okolo neobťažuje.

Pre ženu plnú života.

Zloženie vône:
HLAVA - pivonka, liči, frézie
SRDCE - magnólia, Konvalinka, ruža
Zákla - Medový nádych, Ambra, santalové drevo

Táto vôňa získala prestížne ocenenie Najlepšia Parfum roka 2009 od medzinárodnej nadácie pre Parfumy v súťaži FiFi Awards (jedná sa o obdobu filmového Oscara pre Parfumy).

vôňa Chloé
Nová vôňa Chloé vyjadruje tvorivú, sebavedomú jedinečnosť Chloé ženy. Svieža a veľmi ženská vôňa vystihuje nespútaného ducha s vrodeným zmyslom pre módu a štýl.

portréty žien
Víziou značky Chloé nie je sústrediť sa na jeden typ ženy, ale vystihnúť rôznorodosť. Preto boli vybrané tri mladé ženy, aby stelesnily premenlivosť a odlišné aspekty značky Chloé. Tieto tri ženy sú tvárami súčasnosti, ktoré reprezentujú sebavedomie, energickosť a priebojnosť vyvážené prirodzenou krásou a eleganciou. Ony samy vnímajú vôňu Chloé takto:

symbolické nóty
Rovnakým spôsobom, akým si Chloé obratne pohráva so svojimi predstavami o ženskosti, berie teraz do rúk tradičnú ružu as dômyselnou precíznosťou ju pretvára do vône plnej života. Aranžuje ju do polôh priezračnosti a hrejivosti, hravosti a podmanivosti.Tvorcovia Parfumov Michel Almairac a Amandine Marie z firmy ROBERTET pracovali na tom, aby namiešali pre Chloé zvodnú, nespútanú esenciu kombinovaním kvetinových a púdrových tónov s veselým náznakom pivonky a liči ozdobených jarnými fréziami. Vzdušná, flirtujúci vrchná nóta je pomaly unášaná preč, aby dala priestor bohatší a zmyselnejšie ružu, ktoré robia spoločnosť Magnólie, Konvalinky a nepatrný náznak Ambry a elegantného cédrového dreva.

nadčasový flakón
Tak ako vôňa spája klasické prvky s novými sviežimi nápadmi, vzdušnú sladkosť s drevitou silou, je aj flakón štúdiou protikladov. Designer Patrick Veillet sa pri vytváraní delikátnej steny štvorcového flakónu inšpiroval komplikovaným detailom plisovaného rukáve blúzky Chloé. Kým oválny uzáver sa pohráva s čistými rovnými líniami, strieborný límec flakónu evokuje nostalgickú náladu. Jeho kovový povrch je jedinečným príkladom remeselníctvo, tak zriedka videný v modernom Parfumérstve. Delikátna eleganciu dotvára stužka vo farbe okvetných lístkov lososovej ruže, ktorá je ležérne uviazaná okolo hrdla flakónu.

zachytenie emócií
Kampaň sa zameriava na tri Chloé ženy, ktoré boli zachytené v detailnom zábere s použitím čiernobielej fotografie nadväzujúci na tradíciu klasických štúdiových snímkov. Všetko bolo obohatené o nepredvídateľné inovácie od umeleckého riaditeľa Ezry Petronia a fotografického tímu Inez Van Lamsweerde a Vinoodh Matadin. Tento jednoduchý prirodzený štýl vytvára dialóg odhaľujúci vnútornú krásu a charakter každej z týchto žien. Herečky Chloe? Sevigny a Clemens Poésy a modelka Anja Rubik sú portrétovaniu objavným spôsobom v intímnom momentu. Emocionálne obraz, ktorý zhmotňuje ducha Chloé je vyjadrený symbolickou víziou zmyselnosti, sily a individualizmu.

Chloé Chloé EdP 75 ml Tester dámska parfémová voda

parametre
VýrobcaCoty
Balenie1
Druhparfémovaná voda
typ produktuKvetinové typy
určeniePre ženy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ