Hlavná stránka  >  Chloé Chloé Eau de Parfum 2015 toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Chloé Chloé Eau de Parfum 2015 toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Chloé Chloé Eau de Parfum 2015 toaletná voda pre ženy 75 ml Tester
Kód:
90940
EAN:
3614220449685
hmotnosť:
0.420
Výrobca:
Chloé
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2015
prináša ženám kyticu nádherných kvetov, eleganciu, čistý štýl a vnútornú radosť

Chloé predstavuje novú verziu Chloe Eau de Parfum. Nové zloženie toaletné vody sa líši od tej, z roku 2009. Pred siedmimi rokmi uzrela svetlo sveta veľmi špeciálna ruže. Zmyselná a púdrová. Lahodný buket, inovatívne a jedinečný, ako druhá koža. Zaznamenáva významný úspech od doby svojho vzniku až doteraz. Chloé predstavila, vďaka premene a modernizácii najušľachtilejšie zo všetkých kvetín, nový olfaktorických trend. Tento nenapodobiteľný Parfum, ukrytý v ikonickom sklenenom flakóne so stuhou okolo hrdla, sa stal symbolom ženskosti. Dnes Chloé otvára novú kapitolu svojej histórie. Unikátna kvetinová kompozícia zahalená do extraktu z bielych ruží. Po Chloé Eau de Parfum, L'Eau de Chloé a Roses de Chloé sa zrodila delikátna nová vôňa: Chloé Eau de Parfum.

Extrakt z bielych ruží
Pre Chloé Eau de Parfum je jemnosť typickým znakom elegancie.Vôňa rozvíja každú slabiku zvláštne krásy svojich predchodcov. Už od prvých tónov sa odlišuje svojou sviežosťou. Ako pri každej variácie tejto kultovej vône všetko smeruje k ružu. Tentoraz však odhaľuje nový aspekt, ľahší jemnejší než kedy predtým.

Parfumér Michel Almairac (ROBERTET), ktorý vytvoril Chloé Eau de Parfum a jej následné variácie, si vysníval túto sviežu pižmovú kvetinovou toaletnú vodu v spolupráci s Sidonii Lancesseur. Ruža absolute je stredom pozornosti tejto kompozície, okolo ktorej obaja tvorcovia vystavali buket. Ako kvetinári pridali bergamot pre podnietenie našej zvedavosti. Potom sa akord Magnólie mieša s gardéniou a táto svieža aróma s jemným nádychom citróna sa vinie okolo biele ruže. Puky rozkvitajú s rannými kvapkami rosy prechádzajú v extrakt z bielych okvetných plátkov, ktorým pižmo v základe dodáva extra jemnosť. Na pokožke odhaľuje ruže Chloé Eau de Parfum svoju delikátnosť a tajomnosť.

Zloženie vône:
HLAVA: Bergamot, citrón, Magnólie
SRDCE: biela ruža, Gardénie, ruže
ZÁKLAD: kvety Bavlny, pižmo

Chloé Eau de Parfum zostáva verná pôvodnému sklenenému flakónu s kovovými prvkami svojich predchodcov. Inšpiroval sa skladanou látkou z kolekcií Chloé, zobrazuje svoj jedinečný a osobitý prvok a golier flakónu sa pýši skutočným strieborným povrchom. Biela stuha jednoducho uviazaná okolo krku evokuje nežnú bielu ružu vnútri.
So svojím jemným odtieňom béžovej ružové ladí Parfum ku krabičke orámované elegantným bielym lemom.

Svetová herečka a modelka Dree Hemingway je stelesnením vôňa Chloé. Kampaň nafotil talentovaný fotografický tím Inez a Vinoodh a Dree vyzerá presne taká, aká je: prirodzená, jemná a zmyselná. Čiernobiele obrázky verne odrážajú galériu portrétov žien, ktoré Inez a Vionoodh vytvorili pre uvedenie vôňa Chloé Eau de Parfum pred siedmimi rokmi. Dree, zvodne očarujúce, s rozpustenými vlasmi a nahú pokožkou, vyjadruje modernú ženskosť bez vší rafinovanosti. Slobodná a sama sebou. Byť tým, čím bude zajtra. Vyjadruje svoju radosť byť ženou Chloé.

Chloé Chloé Eau de Parfum 2015 toaletná voda Tester pre ženy 75 ml

parametre
VýrobcaCoty
Balenie1
DruhToaletní voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ