Hlavná stránka  >  Chloé Love by Chloé toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Chloé Love by Chloé toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

Výrobok už nie je možné zakúpiť
Chloé Love by Chloé toaletná voda pre ženy 75 ml Tester
Kód:
87403
EAN:
3607345707389
hmotnosť:
0.310
Výrobca:
Chloé
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Sofistikovaná a delikátna púdrová - kvetinová vôňa
pôvabná, asertívny a sexy

Chloé Love je jedinečný Parfum, ktorý očarí ľahkou citrusovo - kvetinovou vôňou. Je to vôňa vhodná pre nosenie cez deň a to najlepšie v teplom slnečnom počasí, ale vyniknete s ňou prakticky kdekoľvek, napríklad aj v kancelárii. Vôňa je plná elánu. Je ako pestrofarebná kvetinová záhrada plná slnka, ktorá vás dokonale pohltí. Na konci dňa, vás zanechá príjemne zrelaxovanie a plnú energie.

Útla silueta flakónu z dokonale tenkého skla, ktoré je inšpirované antickým parfémom, flirtuje so silnejšími kovovými časťami z ružového zlata, ktoré symbolizujú Chloé módne doplnky. Vôňa, ukrytá v tomto skvostnom flakóne, evokuje jemne ružovkastú kúpeľ. Béžovo ružová, symbolická farba Chloé, odráža púdrovú paletu celej rady. Konečný dotyk dotvára tenký zlatý retiazka obopínajúci hrdlo flakónu a jemne vyrytý názov vône.

Zloženie vône:
HLAVA: ružové korenie, kvet pomerančovíku
SRDCE: hyacint, vanilka, heliotrop, Kosatec, Mandle
ZÁKLAD: ryža, púdrové noty, pižmo

Ružové korenie nepatrí k pravým druhom korenia, ale pochádza z rastliny Schinus terebinthifolius, ktorá rastie v celej Južnej Amerike. Používanými synonymami pre korenie ružový sú? korenie brazílsky a korenie peruánsky. Plodom je jednosemenná peckovitá ružová Bobule, ktorá sa zberá nie celkom dozreté. Chuť je skôr sladkastá, aromaticky korenistá a iba ľahko ostrá. Tento korenie totiž postráda piperín, ktorý spôsobuje typickú ostrosť u korenia čierneho. Pre svoje pestré sfarbenie býva používaný do zmesí korenia. Bobule ružového korenia sú pri požití väčšieho množstva jedovaté, preto je dobré ho uchovávať mimo dosahu detí.

Plod alebo semená popínavej vstavačovitej rastliny pochádzajúce z Madagaskaru poskytujú esenciu, ktorá celej rade sladko kvetinových alebo jantárových bází dodáva plnosť a hĺbku. Vytrvalosť vône Vanilky je vynikajúca.

Otočník peruánsky, rastlina kríčkovitého rastu má sýtozelený, vrúbkovaný list a jemné fialové kvety voňajúce po vanilke.

Patrí k neveľkému počtu rastlín, ktorých kvety sa môžu pochváliť všetkými farbami dúhy. Práve tu ostatne môžeme hľadať pôvod ich latinského názvu: meno Iris totiž pôvodne patrilo antickej bohyni dúhy. A práve pre neuveriteľné bohatstvo farieb? ktoré siaha od bielej a krémovej cez citrónovo žltú, teplú oranžovohnedú a všetky odtiene fialovej až po tmavo modrú? sa Kosatce teší takej obľube.

Mandle je názov pre druh plodu mandľovníky všeobecné (Amygdalus communis) rastúce v subtrópoch. Tento plod sa často označuje ako oriešok, botanicky sa však jedná o peckovici. Mandle sú vývozným artiklom mnohých krajín. Najčastejšie sa konzumujú ako pochutiny k vínu, ale aj súčasť zložitejších jedál (šaláty, vianočné pečivo atp.). Jedia sa buď to s hnedou šupkou, alebo rozomleté. V SR sa predávajú v sáčkoch v poriadku gramov.

Chloé Love by Chloé toaletná voda pre ženy 75 ml Tester

parametre
VýrobcaCoty
Balenie1
DruhParfémovaná voda
určeniePre ženy
typ produktuKvetinové typy


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ