Hlavná stránka  >  Christian Dior Sauvage toaletná voda pre mužov 100 ml

Christian Dior Sauvage toaletná voda pre mužov 100 ml

Dočasne nedostupné
Christian Dior Sauvage toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód:
90588
EAN:
hmotnosť:
0.420
Výrobca:
Christian Dior
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Aromatická Citrusová vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2015
nekonečne svieža vôňa, ktorej meno evokuje nespútanosť

Sauvage je prenikavá úprimná pánska vôňa. Svieža víchrica. Presne tak to Francois Demachy, tvorca Parfumov Dior, chcel: surovosť a noblesa v jednom. Výnimočná koncentrácia, prenikavý pôžitok, enormné množstvo ingrediencií prírodného pôvodu. Silná a číra kompozícia predpísaná extrémnej kvalitou.

Vôňa otvorených priestranstiev a vanúceho vetra. Obloha modrá ako more, biely skalnatý terén a púštne slnko. Vôňa s vytrvalou sviežosťou, pretkaná drevitú štruktúrou. Na začiatku je reggio bergamot. Zaliaty slnkom, vonia korením a horkým ovocím. Prepuká v úplne dominantné sviežosť. Presne toto je ten jediný Bergamot, ktorý si Francois Demachy vybral a vlastnými rukami mu dal správny tvar. Dáva prednosť tomu, aby vrchná nóty pánskych vôní niesli dotyk citrusov.

Tento divoký bergamot prevláda, a to v enormných dávkach. Je ako svieža víchrica, ktorá všetko odvanie zo svojej cesty. Kým sa krajina zdá byť zavalená týmito mocnými ozónovej Vlnami, Ambroxan sa usadzuje a postupne uvoľňuje ušľachtilú krásu svojich jantárových nót. Jeho nástup je pomalší, menej oslnivý. Táto ingrediencie prírodného pôvodu je odvodená zo vzácnej Ambry, uvoľňuje morské a živočíšne nóty - zmyselné a osviežujúci ako ľahký dážď. Je jemne príťažlivý ako belostné plavené drevo. Ako tabakom predchnutá hudba, ktorá hrá v pozadí a nikdy nedoznívá.

Ostrý a čistý, Sauvage vytvára víchrici charakteristických nót. Elemi dodáva vôni svoje príjemné prenikavé nóty. Živica sa mieša s kadidlom. Najjemnejšie sečuanské korenie a ružové korenie uvoľňujú korenistú vibráciu. Muškát prináša zelený vánok. Hojný vetiver ukazuje svoju drevitú silu. Levanduľa z Vaucluse vytvára slnečné aromatickú cestu. Dvakrát destilovanej Pačuli zabezpečuje jednotnosť.

Autorom tejto vône je François Demachy.

Zloženie vône:
HLAVA: vetiver, levanduľa, Pačuli
SRDCE: sečuánske korenie, ružové korenie, muškát
ZÁKLAD: Bergamot, Ambra, elemi, živice

Tvárou vône sa stal herec Johnny Depp.

Christian Dior Sauvage toaletná voda Tester pre mužov 100 ml

parametre
VýrobcaLvmh
Balenie1
Druhtoaletní voda
určeniePre mužov
typ produktu
Varianty tohoto produktu
Související produkty


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ