Hlavná stránka  >  Calvin Klein Euphoria Essence Men toaletná voda 100 ml Tester

Calvin Klein Euphoria Essence Men toaletná voda 100 ml Tester

Dočasne nedostupné
Calvin Klein Euphoria Essence Men toaletná voda 100 ml Tester
Kód:
89201
EAN:
3614220523927
hmotnosť:
0.440
Výrobca:
Calvin Klein
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Orientálne pulzujúca jantárová vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2015
žiarivá, výrazná, návyková

Jedinečná identita vôňa Euphoria Essence For Men Calvin Klein čerpá zo sily a návykovosti ikonické vôňa Euphoria For Men. Otvorená a svieža vôňa evokuje tajomnú zmyselnosť pochádzajúce zo sviežosti krehkého talianskeho Bergamotu a žiarivého bieleho korenia. Neodolateľné tóny jemného semišu sa snúbi s dekadentným zlatým jantárom pre vytvorenie omamné bohatej zmyselnosti. Od Parfumára Jean-Marc Chaillan.

Zloženie vône:
HLAVA: taliansky Bergamot, listy brečtanu, minerálne akord
SRDCE: biele korenie, jazmín, jemný semiš
ZÁKLAD: žiarivý jantár, Guajakové drevo, Tonka boby

Euphoria Essence Calvin Klein a Euphoria Essence For Men Calvin Klein reinterpretuje dizajn flakónu originálnej vône Euphoria Calvin Klein. Flakón si zachováva pôvodný zmyselnú siluetu originálneho flakónu, bol však osviežený novým vzhľadom.

Flakóny sa vyzliekli z typickej kovovej škrupiny a vystavujú svetlo ružovú a jemne modrú vôňu, ktoré sú obklopené sklom Ametystové a jantárovej farby s dúhovým leskom a vyžarujú žiarivý fuchsiovo fialový alebo modro zelený podtón. V súlade s originálnou paletou farieb Euphoria Calvin Klein je obdĺžnikový uzáver vôňa Euphoria Essence Calvin Klein vytvorený v bohatých odtieňoch fialovej, zatiaľ čo uzáver vôňa Euphoria Essence For Men Calvin Klein má kovovo jantárový žiarivý vzhľad.

Vonkajšok krabičky je zavŕšený dúhovú úpravou, ktorá vytvára holografickú hru svetiel a farieb a predstavuje novú pulzujúca a žiarivú interpretácii klasické krabičky Euphoria Calvin Klein.

Reklamná kampaň Euphoria Essence Calvin Klein zachytáva dúhové flakóny na žiarivom pozadí kontrastných odtieňov, ktoré zobrazujú fantasy svet Euphoria Calvin Klein.

Calvin Klein Euphoria Essence Men EdT 100 ml Tester pánska toaletná voda

parametre
VýrobcaCoty
Balenie1
Druhtoaletní voda
typ produktuOrientálne typy
určeniePre mužov


© 2014 VMD Drogéria, Parfuméria CZ